|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
SOMFY INTELLITAG İle Eviniz Güvende
  • Reklam

SOMFY INTELLITAG İle Eviniz Güvende

Kapı ve Pencerelere SOMFY INTELLITAG Takın, Evinizin Güvenliğini Sağlayın…

22 Mayıs 2020 - 17:01

Kapı ve Pencerelere SOMFY INTELLITAG Takın, Evinizin Güvenliğini Sağlayın…

Evinizin ve sevdiklerinizin güvenliği her şeyden önemli…

Şimdi evde olmadığınızda evinizin, uykudayken de sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Somfy IntelliTAG kapı ve pencere dedektörü, titreşim özelliklerini analiz ederek hırsızlar evinize henüz giremeden sireni harekete geçiriyor. Ayrıca cep telefonunuzdan da sizi uyarıyor.

Evinizin Güvenliği Kapı ve Pencerelerden Başlar!

Somfy IntelliTAG ile rahat uykular ve yolculuklar sizi bekliyor. Çünkü evlere kolayca kurulabilen kapı ve pencere dedektörleri ile aklınız artık evinizde kalmıyor. Somfy IntelliTAG, çoklu sensör ve geliştirilmiş algoritma kullanarak titreşim özelliklerini analiz ediyor. Evinize izinsiz bir giriş yapılmaya çalışıldığı anda, kapı ya da pencere açılmadan önce sireni devreye sokuyor ve akıllı telefonunuza bildirim gönderiyor. Üstelik Somfy IntelliTAG, kapının tıklatılması ya da bir topun kapıya çarpması gibi doğal olayları da kapının bir aletle kurcalanmasından ya da zorlanmasından ayırt edebiliyor. Böylece sık sık yanlış alarmlar yüzünden rahatsız olmanızın önüne geçiyor.

Hem yana ya da üste kayar hem de dairesel açılır kapı ve pencerelerde kullanılabilen Somfy IntelliTAG, yapışkanlı bantla istenilen kapı ya da pencereye kolaylıkla monte ediliyor. Cep telefonlarına kurulumu ise “Somfy Protect” mobil uygulamasından rahatça yapılıyor. İç ve dış mekanda kullanabileceğiniz dedektör; Somfy One, Somfy One+ ya da Somfy Radyo ve Wifi Güçlendirici ürünlerinden herhangi birine bağlanarak, akıllı telefonunuzla ve diğer Somfy Protect aksesuarlarıyla entegre çalışabiliyor.

Evimizin ve sevdiklerimizin güvenliği her şeyden önemli… Şimdi evde olmadığımızda evimizin, uykudayken de sevdiklerimizin güvenliğini bir üst seviyeye taşıyabiliriz. Somfy IntelliTAG kapı ve pencere dedektörü, titreşim özelliklerini analiz ederek hırsızlar eve henüz giremeden sireni harekete geçiriyor. Ayrıca cep telefonumuzdan da bizi uyarıyor.

Somfy Intellitag Kapı & Pencere Dedektörünün öngörülen satış fiyatı 349TL.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tuzla Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi İzmir İçin Yola Çıktı
Tuzla Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi İzmir İçin Yola Çıktı
Dadaşlar Kurtarma Ekibi, Askeri Uçakla İzmir’e Gitti
Dadaşlar Kurtarma Ekibi, Askeri Uçakla İzmir’e Gitti