|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
STIHL TIMBERSPORTS®’A Covid-19 Düzenlemesi
  • Reklam

STIHL TIMBERSPORTS®'A Covid-19 Düzenlemesi

COVID-19 pandemisi nedeniyle Uluslararası Doğa Sporları Yarışması Dizisi STIHL TIMBERSPORTS ® resmen Haziran sonuna kadar dünya çapında planlanan tüm etkinliklerini iptal etti. Müsabakalar ileri bir tarihte yapılacak.

28 Nisan 2020 - 16:28

COVID-19 pandemisi nedeniyle Uluslararası Doğa Sporları Yarışması Dizisi STIHL TIMBERSPORTS ® resmen Haziran sonuna kadar dünya çapında planlanan tüm etkinliklerini iptal etti.

Yapılan açıklamada, bu organizasyonlarda öncelikle tüm seyirciler, sporcular ve çalışanlarının güvenliğinin ve sağlık durumunun gözetildiğine dikkat çekildi.

Sırasıyla 21 Mayıs Viyana, 22 Mayıs Avusturya’da belediye binası meydanında yapılacak STIHL TIMBERSPORTS ® Çaylak Dünya Şampiyonası ve diğer yarışmalar ile 2020 içindeki tüm etkinlikler ertelendi.

Tüm STIHL TIMBERSPORTS ® faaliyetleri dahil Eğitim kampları, spor toplantıları, yeni gelen kampları ve Haziran 2020 sonundan önce gerçekleşmesi planlanan gösteriler, ulusal yarışmalar iptal edildi. 

Uluslararası TIMBERSPORTS ® örgütü komiteleri sürekli durumu izlediğini ve COVID-19 pandemisi nedeniyle gelişmekte olan duruma bağlı olarak yeniden değerlendirileceğini, genel refah ve halk sağlığını korumak için gerekli tedbirlerin uygulanacağını, ve yeni tarihin daha sonra açıklanacağını ifade ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerin özel hayatını düşünüyorsanız, 3600'ü verin..!
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi
Polislerce sürücülere şapka, düdük, maske hediye edildi