|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Sunucu Gülbin Tosun’a POLİS TEŞEKKÜRÜ
  • Reklam

Sunucu Gülbin Tosun'a POLİS TEŞEKKÜRÜ

Fox TV Hafta Sonu Ana Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'görüntü' tepkisi: "Keşke bu çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz.."

03 Mayıs 2021 - 11:59 - Güncelleme: 03 Mayıs 2021 - 13:33

Fox TV Hafta Sonu Ana Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'görüntü' tepkisi:  "Keşke bu çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz.."

Sosyal medyada yer alan polis grup sayfalarında Gülbin Tosun'un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdiği video paylaşımının altına yorum olarak  emekli polislerin Gülbin Tosun'a göstermiş olduğu tepki için "Teşekkür mesajı " yazdığı görüldü.  

Haber Sunucusu Gülbin Tosun, eylemler sırasında ses ve görüntü alınmasını yasaklayan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün genelgesini savunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

Gülbin Tosun, AKP iktidarının her seçim dönemi dile getirip seçimden sonra unuttuğu polislere 3600 ek gösterge hakkını hatırlatarak Süleyman Soylu'ya "Keşke bu genelgeyi savunmakta gösterdiğiniz çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz" diyerek tepki gösterdi.

Gülbin Tosun'un polislerin 3600 ek gösterge mağduriyetini hükümete ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya TV ekranından tepki göstererek hatırlatması emniyet mensupları arasında memnuniyetle karşılandı.

Sosyal medyada yer alan polis grup sayfalarında  Gülbin Tosun'un  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdiğini video paylaşıldı.

Paylaşım altına emekli polislerin Gülbin Tosun'a göstermiş olduğu tepki için "Teşekkür mesajı " yazdığı görüldü.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Influencer’ların, Sosyal Medyada ‘Örtülü Reklam’ Yapması Yasaklandı
Influencer’ların, Sosyal Medyada ‘Örtülü Reklam’ Yapması...
'Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip Gelişmemiz Lazım'
'Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip...