|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Sur Yapı Marka AVM’den Sevgililer Günü sürprizi

Sur Yapı Marka AVM’den Sevgililer Günü sürprizi

Doğru tahmin buz kütlesi içinde pırlanta yüzük kazandıracak

09 Şubat 2019 - 10:36

Sur Yapı Marka AVM “Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir?” etkinliğiyle Sevgililer Günü’nde, dev bir buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin eden ziyaretçilerini eğlenceli bir deneyime davet ediyor.

50 TL ve üzeri alışveriş yapanların katılmaya hak kazanacağı etkinlikte, 9 Şubat tarihi itibarıyla tahminler alınmaya başlanacak. Doğru tahminde bulunan Sur Yapı Marka AVM ziyaretçilerinden biri, buz kalıbının tam ortasında bulunan pırlanta yüzüğün sahibi olacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, Sevgililer Günü kapsamında “Aşkın Buzları Kaç Saatte Erir?” sorusuna en yakın cevapları arıyor. Büyük bir buz kalıbının tam ortasında bulunan pırlanta yüzüğü kazanmak için buzun kaç saatte eriyeceğini doğru tahmin eden ziyaretçilerinden biri Sevgililer Günü’nü taçlandıracak unutulmaz bir mutluluk yaşayacak.

Bursalılar için alışveriş çeşitliliğinin yanı sıra hem bilimsel ve kültürel aktiviteler hem de sürpriz etkinliklerle odak noktası olan Sur Yapı Marka AVM’de 9 Şubat tarihi itibarıyla tahminler alınmaya başlanacak. Etkinliğe, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Görsel bir şölen de yaşatacak dev buz kütlesinin erime anı, Sur Yapı Marka AVM içindeki -1.katta tüm ziyaretçilerin seyrine ve tahminlerine açık olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2020 Overwatch League Normal Sezon Programı Açıklandı
2020 Overwatch League Normal Sezon Programı Açıklandı
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı