|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Trabzon Polis Emeklileri Derneği Üyelerine TEŞEKKÜR..
  • Reklam

Trabzon Polis Emeklileri Derneği Üyelerine TEŞEKKÜR..

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca, Güneydoğu gezisine katılan dernek üyesi meslektaşlarına geziye katılımlarından dolayı teşekkür etti.

13 Eylül 2021 - 13:37 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 15:00

Kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca, dernek tarafınfan organizde edilen Güneydoğu gezisine katılan dernek üyesi meslektaşlarına sosyal medya hesabından paylaşım yaparak geziye katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren derneğin Trabzon Şube Başkanı Atmaca'nın sosyal medya hesabından yaptığı teşekkür paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

"KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şubesi üyesi meslektaşlarım ve aileleri birlikte  07-12. Eylül tarihleri arasını kapsayan Gaziantep- Ş.Urfa- Mardin- Diyarbakır ve ilçelerinin bir kısmını ziyaret ederek 12.09.2021 saat 09.00 da kazasız, belasız ve en ufak bir kırgınlık olmadan Trabzon’a indik.

Katılımcıların çok ama çok mutlu olduğu, yine bir başka organizasyonda mutlaka beraber olmak istediklerini ifade ederek araçtan indiler.

Bu oluşuma katkı veren, mazereti nedeni ile katılamayan, gönlü bizimle olan herkese Trabzon Polis Emeklileri Derneği adına teşekkür ediyor, bir başka güzellikte buluşmak ümidi ile Allah’a emanet olunuz diyorum."

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu