|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Trafik Müfettişi Müracaatına Cevap Alamayınca ŞİKAYETÇİ Oldu
  • Reklam

Trafik Müfettişi Müracaatına Cevap Alamayınca ŞİKAYETÇİ Oldu

İstanbul'da görev üstlenen bir Fahri Trafik Müfettişi Bayrampaşa'da trafik denetimi yapılması talebini içeren müracaatına Emniyet Genel Müdürlüğünden 5 ayı aşkın süre geçmesine rağmen hiç bir cevap verilmeyince şikayetçi oldu.

24 Şubat 2021 - 15:45 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 17:14

İstanbul'da görev üstlenen bir Fahri Trafik Müfettişi Bayrampaşa'da trafik denetimi yapılması talebini içeren müracaatına  Emniyet Genel Müdürlüğünden 5 ayı aşkın süre geçmesine rağmen hiç bir cevap verilmeyince şikayetçi oldu...

Şikayetçi Müfettiş, aynı konudaki  07.10.2020 ve 08.11.2020 tarihlerindeki müracaatlarına, 24.02 2021 itibariyle cevap verilmediğini belirterek, yasal süre içerisinde bu müracaatlarının gereğini yapmayarak, görevini ihmal eden ilgili görevli sıralı memur, amir ve müdür personeller hakkında disiplin soruşturması açılarak cezalandırılmalarını istedi.

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği'nin üyesi olan şikayetçi Müfettişin Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) aracılığıyla Emniyet Genel Müdürlüğüne 24.02.2021 tarih ve 2100958284 sayı ile ilettiği şikayet dilekçesinde şu ifadeler yer aldı : 

" İstanbul il Emniyet Müdürlüğü'nün " istanbul155@egm.gov.tr " isimli e-posta adresine 07.10.2020 tarihli Bayrampaşa'da trafik denetimi yapılması talebini içeren e-posta yoluyla yapmış olduğum müracaata cevap verilmemesi üzerine 08.11.2020 tarihinde yeniden müracaata bulunarak, İVEDİ cevap verilmesini istedim.

Buna rağmen 24.02 2021 itibariyle aynı konudaki bu iki müracaatıma cevap verilmemiştir. Yasal süre içerisinde bu müracaatlarımın gereğini yapmayarak, görevini ihmal eden ilgili görevli sıralı memur, amir ve müdür personeller hakkında disiplin soruşturması açılarak cezalandırılmalarını ve neticeden tarafıma yazılı olarak cevap verilmesini talep ediyorum."

 

TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Vernel Max Yenilendi
Vernel Max Yenilendi