|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Tüm Ordulular ORDEF İftarında buluştu
  • Reklam

Tüm Ordulular ORDEF İftarında buluştu

Kısa adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu Sarıyer’deki İbrahim Cevahir Sosyal Tesislerinde verdiği iftar ile tüm Orduluları buluşturdu.

28 Mayıs 2019 - 01:58

Kısa adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu Sarıyer’deki İbrahim Cevahir Sosyal Tesisleri'nde verdiği iftar ile tüm Orduluları buluşturdu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, İYİ PARTİ İstanbul İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Zeki Bulgan, CHP'li Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Güneysu, CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Celal Danış ve çok sayıdaki STK başkanı, sanatçı, sporcu ve iş adamlarının katıldığı iftar programı birlik ve beraberliğe sahne oldu.

ORDEF başkanı Sabri Çelebi, “ Bizler büyük bir ailenin mensuplarıyız, hepimizin farklı farklı görevleri var, her görüşten hemşerilerimiz burada… Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum.” Dedi.

Bulgan Hukuk Bürosu’nun kurucusu ünlü Ağır Ceza Avukatı Zeki Bulgan da; “ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğu bu günlerde her kesimden Orduluyu bir araya getiren ORDEF başkanı Sabri Çelebi'ye teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Naci
    6 ay önce
    İstanbul ceza avukatı ve İstanbul ağır ceza avukatı zeki bulgan beye başarılar dilerim...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yerli Aşı Gönüllüsünden Yan Etki Açıklaması
Yerli Aşı Gönüllüsünden Yan Etki Açıklaması
 Türk Profesörlerin Aşısında Gönüllü İsimden Yan Etki
Türk Profesörlerin Aşısında Gönüllü İsimden Yan Etki