|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
TUVANAM İle Değişim Zamanı
  • Reklam

TUVANAM İle Değişim Zamanı

Tuvanam Sonbahar/Kış 2021-2022 koleksiyonu, fashionweek(.)istanbul dijital platformu üzerinden gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul kapsamında 16 Nisan Cuma günü sunulacak.

14 Nisan 2021 - 17:25

Tuvanam Sonbahar/Kış 2021-2022 koleksiyonu, fashionweek(.)istanbul dijital platformu üzerinden gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul kapsamında 16 Nisan Cuma günü sunulacak.

 13-16 Nisan tarihleri arasında fashionweek.istanbul dijital platformunda gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul kapsamında, Tuvana Büyükçınar Sonbahar/Kış 2021 koleksiyon filmini ve koleksiyonunu 16 Nisan Cuma günü büyük bir heyecanla tanıtmaya hazırlanıyor. 

Koleksiyon, modern toplumun gücünü gösterdiği teknolojiyle birlikte farklı bir değişimin içine girerek modernizmi yeniden yorumluyor. Tasarımcı, koleksiyonunda yeni trendleri minimal çizgilerle harmanlayarak, tasarımlarını özgüvenli ve güçlü bedenlerde buluşturmayı hayal ediyor.

Tuvana Büyükçınar Sonbahar/Kış 2021-2022 koleksiyonunda, trendleri yepyeni bir bakış açısıyla modernize ederek bir bütün halinde sunuyor. Koleksiyonda daha canlı, daha ışık, daha optik yasalara göre resmedilen bir doğa oluşturuluyor. 

Kozadan çıkışı anlattığı, yeni dünyaya merhaba dediği Sonbahar/Kış 2021-2022 defile videosunda Tuvanam, aslında özlediğimiz korunmasız düzene de bir hatırlatma yaparak umut aşılıyor. 

Yeni dünya düzenine uyum sağlayan, sadece belirli kalıplarda kalmadan günün her saatinde eşlik edebilecek fonksiyonel parçalara yer verilen koleksiyonda, sürdürülebilirlik ön plana çıkıyor. 23 look’tan oluşan koleksiyonda 3 boyutlu hologramik ve degrade geçişli payet, lurex, saten, kadife, hayal tül ve tafta kumaşlar minimal işleme detaylarıyla buluşuyor.

Beş farklı model ile gerçekleştirilen Tuvana Büyükçınar Sonbahar/Kış 2021-2022'nin defile videosunda, kreatif yönetmen Eylül Ezik, videografiker Onur Sarsıcı ve Hami Özkan’ın imzası dikkat çekiyor. Sanat ve hareket yönetmenliğini ise Huri Murphy ve Ekin Tunçeli üstleniyor. Saç tasarımı İsmail İnan’a, makyaj Nars’a, kullanılan aksesuarlar MonReve’ye, moda direktörlüğü ise Mert Yemencioğlu’na emanet edilmiş. Good Spaces stüdyosunda her detayın ince düşünüldüğü dijital runway ve lookbook çekimleri A46 organizasyonu imzası taşıyor. 

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenen FWI; T.C. Ticaret Bakanlığı öncülüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) nezdinde kurulmuş olan Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) tarafından desteklenmekte ve Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) ile İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğinde yürütülmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emekli Polis Müdürleri kahvaltıda Buluştu
Emekli Polis Müdürleri kahvaltıda Buluştu
Kamu Bankalarından KONUT Kredi Faiz İndirimi
Kamu Bankalarından KONUT Kredi Faiz İndirimi