|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ülkü Gözen Stewart’tan Tek Kişilik Sıradışı Stand-Up
  • Reklam

Ülkü Gözen Stewart’tan Tek Kişilik Sıradışı Stand-Up

Müzikli Stand-up gösterisi ile Oda tiyatrosunda seyircileri ile buluşan Ülkü Gözen Stewart bu kez sokak canları için izleyicilerin karşısına geçti.

27 Eylül 2021 - 23:58

Çok yönlülüğü ve renkli kişiliği ile tanınan yazar ve sanatçı Ülkü Gözen Stewart, Mecidiyeköy’de bulunan Oda tiyatrosunda Müzikli Tek Kişilik Sıradışı Stand-Up gösterisiyle sevenleriyle buluştu.

'Amerikalı Müzikli Stand-up' gösterisi ile Oda tiyatrosunda seyircileri ile buluşan Ülkü Gözen Stewart bu kez sokak canları için izleyicilerin karşısına geçti.  

Bir paket kedi veya köpek maması karşılığında izlenebilen tek kişilik stand-up gösterisiyle ilgi toplayan Yazar ve Sanatçı Ülkü Gözen Stewart, hem eğlendirdi hem de toplumsal mesajlar verdi.

Gülen yüzü, konuşma akıcılığı ve esprileriyle, dahası, verdiği mesajlarla programı çok daha renkli kılan Ülkü Gözen Stewart, “bu gece her şey can dostlarımız için.” Dedi.

Mizah yeteneğinin yanı sıra “İbrahim Tatlıses” ve “Seyfi Dursunoğlu” nam-ı diğer “Huysuz Virjin” tiplemeleri de büyük alkış toplayan yazar ve sanatçı Ülkü Gözen Stewart,  unutulmaz bir sahne şovu sudu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı