|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ünlü fenomen Cemile Kaya isviçre’den Türkiyeyi Sallıyor
  • Reklam

Ünlü fenomen Cemile Kaya isviçre'den Türkiyeyi Sallıyor

Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yüksek bir takipçi kitlesine sahip olan, tavsiyelerine ve bilgilerine büyük önem verilen “cemilekaya007” rumuzlu Instagram fenomeni Cemile Kaya, günlük yaşamda büyük etkisi olan toplumsal değerleri ve düşünceleri paylaşarak izleyicilerinin gönlünde taht kuruyor.

30 Ağustos 2020 - 01:44 - Güncelleme: 30 Ağustos 2020 - 02:36


Avrupa ülkesi İsviçre’de yaşayan Cemile Kaya’yı doğallığı nedeniyle Türk halkı çok seviyor. Attığı Stories'i paylaştığı videoları milyonlarca izleniyor.

Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yüksek bir takipçi kitlesine sahip olan, tavsiyelerine ve bilgilerine büyük önem verilen “cemilekaya007” rumuzlu Instagram fenomeni Cemile Kaya, günlük yaşamda büyük etkisi olan toplumsal değerleri ve düşünceleri paylaşarak izleyicilerinin gönlünde taht kuruyor. 
Ünlü markalardan reklam filmi teklifleri alan Cemile Kaya, bu konuda temkinli davranıyor.

Yüzbinleri arkasına alarak herkesin hayallerini kurduğu “Fenomen” unvanı yakıştırılan Cemile Kaya, büyüleyici ve harika paylaşımlarıyla hayran kitlesini sürekli büyütüyor.

Fenomen olmanın ana kuralının özgüven ve doğruluk olduğunu ifade eden “cemilekaya007” rumuzlu Instagram fenomeni Cemile Kaya, “Ben doğru iş yapıyorum, doğru paylaşımlar yapıyorum ve kendime güveniyorum. Kendine güven benim için her şey demek. Ben hep böyleydim ve böyle olmaya da devam edeceğim. Instagram fenomeni olmak sorumluluğunu taşıyorum. Ben toplumsal düşünüyorum. Herkesin fikri kendine göredir. Düşünce ve özgüven paralelinde hareket eden sevgi kazanıyor. Kim ne düşünürse düşünsün, kendinizi olduğunuz gibi sevmelisiniz ve gerçek davranışlarınızla sevgi beklemelisiniz. Ben hayranlarımı gerçekçiliğim ve dürüstlüğümle kazandım ve kazanıyorum.” Dedi.

Fenomen olmanın göründüğü kadar kolay olmadığına dikkat çeken Instagram fenomeni Cemile Kaya, “Fenomen olabilmek için; güncel blogları düzenli olarak okumak, yeni araştırma ve kitapları takip etmek, uzman yorumlarına dikkat etmek, yeniliklerden haberdar olmak ve etkinliklerin özünü anlamak gerekir.
Mesaj vermeyi düşündüğünüz alandaki haberleri kontrol etmeniz, güncel olayları takip etmeniz ve ilk yorum yapan olmak lazım. Orijinal olmak, var olmanın en önemli kurallarından biridir.
Takipçilerin izlediği fenömende bir farklılık bulması gerekir.
Her şeyden önce, toplumun nabzını tutabilmek, belirli konulara odaklanmak ve uzmanlaşmak gerekiyor. Farklı konularla ilgilenince, ders çalışmak bilgi edinmek ve doğru mesajı vermek önemlidir.
Ben doğru zamanda doğru mesajlar vererek hayranlarımı mutlu ediyorum. Yerinde ciddi yeri gelince eğlenceli olmayı iyi beceriyorum. Fanlarımda bu nedenle beni severek izliyorlar.” Diye konuştu.

Yüzbinlere ulaşan takipçilerine karşı sorumluluğuna dikkat ettiğini ifade eden Instagram fenomeni Cemile Kaya, “Evim dağınık olduğu zamanlar bile ben evimin en güzel köşesi‘nde video çekmeyi sevmem nasıl yaşıyorsam her insan gibi bu şekilde videoları çeken bir insanım. 
Bakıyorum diğer fenomenleri burnundan kıl aldırmıyorlar. Seni kullanana kadar varlar ben de öyle bir şey yoktur sokakta yürüdüğüm zaman insanlar benimle resim çekmek istediğinde şura mı bura mı düzelteyim de hiçbir şeyle uğraşmayan bir insanım. 
Videolarına baktığın zaman benim saçım dağınıkken bile videolarım izlenmektedir.
Çünkü benim en farklı özelliğim diğerlerinden özellikle gerçekten Samimi olduğum içindir sevdiğim insanı da paylaşmayı da severim. 
Ünlüler neden beni çok seviyor derseniz, farklılığım doğruluğum. İnsanların direk suratına gerçek olanı söylemem.
Videoda da lafımı esirgememem. Benim en büyük özelliğim aslında bu insanlar bunu istiyorlar. Çok reklam teklifleri geliyor.
Bazen de düşünüyorum, doğallıktan reklam tekliflerini kaybedebilir miyim diye. Çünkü benim Instagram hesabında beni izleyen insanlara bir sorumluluğum var.” Diye anlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İnternet ve Elektronik Cihazlardan Alınan Vergi Sıfırlanmalıdır
İnternet ve Elektronik Cihazlardan Alınan Vergi Sıfırlanmalıdır
Rasim Öztekin Seksenler'den Neden Ayrıldı?
Rasim Öztekin Seksenler'den Neden Ayrıldı?