|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ünlü Rock Sanatçısı Siyasete Atıldı
  • Reklam

Ünlü Rock Sanatçısı Siyasete Atıldı

Doğru Yol Partisi’ne halkın ve sanatçıların ilgisi devam ediyor! Siyasete katılan renkli simalar ülkemizde siyasete de renk katıyor. Ünlü Rock Sanatçısı Gizem Saatçi Doğru Yol Partisi Genel Başkan Danışmanlığı görevine getirildi.

13 Kasım 2020 - 19:30

Doğru Yol Partisi’ne halkın ve sanatçıların ilgisi devam ediyor! Siyasete katılan renkli simalar ülkemizde siyasete de renk katıyor. Ünlü Rock Sanatçısı Gizem Saatçi Doğru Yol Partisi Genel Başkan Danışmanı oldu.

Siyasete adımını DYP Fethiye İlçe Başkan yardımcısı olarak atan ünlü Rock Sanatçısı Gizem Saatçi, Doğru Yol Partisi Genel Başkan Danışmanlığı görevine getirildi.

Muhteşem sesi ile Türkiye'nin Tina Turner'ı olarak tanınan ve sahnelerin en çok aranan sesi haline gelen Gizem Saatçi, 'öncelikle halkın sesi olacağım. Ayrıca müzisyenlerin ve sanatçıların haklarını korumak için DYP'de siyaset yapıyorum' dedi.

Ünlü Rock müzik sanatçısı Gizem Saatçi, "Yıllardır hakkı yenen müzisyenlerin, sanatkarların haklarını ülke sorunu olarak görmeyen zihniyete nazaran binlerce sanatçıyı temsil etmek üzere Doğru Yol Partisi’nde siyaset yapıyorum." Diye konuştu.

Doğru Yol Partisi’nin Türkiye’ye geçmişte hem siyasi alanda hem de toplumsal-ekonomik kalkınma boyutunda gerçek anlamda hizmetler verdiğini ifade eden Ünlü Sanatçı Gizem Saatçi "Musiki eserleri ve yorumcu Meslek birliklerindeki sorunlarla ilgileneceğim, Özellikle hayvan zulümlerine, kadın cinayetlerine son verebilmek için çözüm üretmek, Yüce meclisimizde halkımızın sesine ses olabilmek için yola çıktım. Bu yolda beni yalnız bırakmayan gerek parti üyelerine, gerekse sanatçı dost ve kardeşlerime en içten duygularımla teşekkür ederim." Şeklinde konuştu.

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, ünlü Rock Sanatçısı Gizem Saatçi’nin Doğru Yol Partisi Genel Başkan Danışmanı olarak göreve getirerek reform yaptıklarını belirterek  “Gururla taşıdığımız misyonumuzun destek verdiği, değişen dünya şartlarına uygun bir vizyonumuz da, planımız da, projemiz de reformlarımız da mevcuttur.” Dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...