|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Van Emniyet Müdürü Ali Karabağ Müşavir Oldu
  • Reklam

Van Emniyet Müdürü Ali Karabağ Müşavir Oldu

Van İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Almanya'nın Berlin Büyükelçiliği’nde 3 yıl boyunca İçişleri Bakanlığı Müşaviri olarak görev yapacak.

01 Nisan 2021 - 17:35 - Güncelleme: 01 Nisan 2021 - 18:40

Van İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Berlin Büyükelçiliği’nde göreve atandı. Karabağ, Almanya'nın Berlin Büyükelçiliği’nde 3 yıl boyunca İçişleri Bakanlığı Müşaviri olarak görev yapacak.

İçişleri Bakanı Soylu’nun teklifi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayı sonrasında Karabağ, 19 Mart 2021 yeni görevine atandı.

Karabağ, üç yıl boyunca bu görevde kalacak ve Türk İçişleri ile Almanya İçişleri Bakanlığı arasında koordinasyon ve iletişimden sorumlu olacak.

Karabağ, mesleğe ilk başladığı yıllarda Merhum Necmettin Erbakan’ın Başbakanlığı sırasında koruma ekibinde görev almıştı. Karabağ daha sonra AKP’li Beşir Atalay’ın koruma amiri olmuş, ardından da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başbakanlığı sırasında Başbakanlık Koruma Dairesi bünyesinde şube müdürü olarak görev yapmıştı.

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Vernel Max Yenilendi
Vernel Max Yenilendi