|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir..! "
  • Reklam

"Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir..! "

Yaya önceliği konusunda farkındalığın en üst seviyeye çıkarılması amacıyla; “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir” mottosuyla Antalya'da bulunan 601 ışıksız yaya geçidinde etkinlikler düzenlendi..

02 Nisan 2021 - 17:25 - Güncelleme: 02 Nisan 2021 - 18:07

Yaya önceliği konusunda farkındalığın en üst seviyeye çıkarılması ve yaya önceliği vurgusuna önem verilmesi amacıyla; “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir” mottosuyla Antalya'da bulunan 601 ışıksız yaya geçidinde etkinlikler düzenlendi..

Vali Ersin YAZICI, Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN, Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğg.Mustafa BAŞOĞLU, Prof.Dr. Ömer ÖZKAN ve il protokolünün katılımıyla Atatürk Caddesi Antalya Lisesi önündeki yaya geçidinde yer alan etkinlikte “Yaya Geçidi Kırmızı Çizgimizdir” mottosundan hareketle; protokol tarafından yaya geçidine kırmızı çizgi çekildi.

Kampanya tanıtımı ile ilgili tişört, şapka, maske ve çocuklar için kırmızı düdüklerin yer aldığı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından açılan standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi..

Vali Ersin Yazıcı tarafından sürücülere ve katılımcılara yaya önemi vurgusu yapılarak tişört, şapka, maske ve kırmızı düdük yer alan çantalar hediye edildi.

Ayrıca etkinlikler çerçevesinde kent merkezinde  yer alan billboardlar ile led ekranlarda, kamu kurumlarına ait kurumsal iletişim sayfalarında kampanya tanıtımları yapılacak

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Axis Kağıthane AVM’den Kadın El Emeğine Tam Destek
Vernel Max Yenilendi
Vernel Max Yenilendi