|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Yeni Opel Mokka’nın Dünya Tanıtımı 22 Eylül 2020’de
  • Reklam

Yeni Opel Mokka’nın Dünya Tanıtımı 22 Eylül 2020’de

Opel CEO’su Michael Lohscheller’in sunumundaki yeni Opel Mokka dünya tanıtımı, 22 Eylül’de, Türkiye saati ile 14.00’de bir basın toplantısı ile gerçekleşecek.

21 Eylül 2020 - 18:46

Opel CEO’su Michael Lohscheller’in sunumundaki yeni Opel Mokka dünya tanıtımı, 22 Eylül’de, Türkiye saati ile 14.00’de bir basın toplantısı ile  gerçekleşecek.

Basın toplantısında, Yeni Opel Mokka’nın fiyat, donanım seviyeleri ve teknik özellikleri olmak üzere yeni modele dair tüm detaylar açıklanacak.  
Mokka ve elektrikli Mokka-e için siparişler Avrupa’da 22 Eylül itibariyle verilmeye başlayacak.

Yeni Opel Mokka gerçekten de göz alıcı bir otomobil. Yeni Mokka, Opel’in bugün temsil ettiği ve gelecekte de temsil edeceği değerlerin altını çiziyor.
Mokka, Alman olmak, heyecan verici olmak ve ulaşılabilir olmak gibi Opel marka değerlerini bünyesinde barındırıyor ve markanın önümüzdeki 10 yıla ilişkin tasarım yaklaşımını gözler önüne seriyor. Batarya elektrikli Mokka-e sıfır emisyonlu sürüşe olanak tanıyor.

Yeni Mokka’nın resmi dünya tanımı 22 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek ve yine aynı gün otomobil siparişe açılacak.
Opel CEO'su Michael Lohscheller ve deneyimli ekibi, Mokka’yı tüm detaylarıyla tanıtacak; benzinli ve dizel dışında elektrikli Mokka-e’nin de fiyatları açıklanacak. Bir ilk olarak yeni modelin elektrikli versiyonu da satış başlangıcıyla birlikte satışa sunuluyor.

Katı pandemi kısıtlamaları nedeniyle, Rüsselsheim’daki etkinliğe sadece küçük bir grup katılabilecek. Ancak basın toplantısı, 22 Eylül tarihinde TSİ saat 14:00 itibariyle YouTube üzerinden https://www.youtube.com/opel izlenebilecek.
Ayrıca basın odası’nda yeni görseller ve yeni Mokka’ya ait detaylı bir basın kiti sunulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu