|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Yeni Rütbesini Eşi ile Birlikte İl Emniyet Müdürü Taktı
  • Reklam

Yeni Rütbesini Eşi ile Birlikte İl Emniyet Müdürü Taktı

Bolu'da görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden İl Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Oğuz Demir'in 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü yeni rütbesini eşi Vildan Demir ile birlikte Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy taktı.

07 Ekim 2021 - 15:48 - Güncelleme: 07 Ekim 2021 - 17:18

Bolu'da görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden İl Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Oğuz Demir'in 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü yeni rütbesini eşi Vildan Demir ile birlikte Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy taktı.

Müdür Aksoy, düzenlenen terfi töreninde  Durmuş Oğuz Demir'in kendisine ve ailesine gerek meslek yaşamında gerekse özel yaşamında başarı, sağlık ve huzur dileklerinde bulundu.

Polis Evi'nde düzenlenen yemekli terfi törenine, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, terfi eden Durmuş Oğuz Demir, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri eşleriyle birlikte katıldı.

 İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy'un  terfi törenine ilişkin kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

" İl Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Oğuz Demir kardeşimizin 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmesi sebebiyle Polis evimizde bir araya gelerek yeni rütbelerini hayırlı olması dileklerimizle kardeşimizin değerli eşi Vildan Demir hanımefendi ile taktık. Kendisine ve ailesine gerek meslek yaşamında gerekse özel yaşamında başarı, sağlık ve huzur diliyoruz."

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı