|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Yerel Seçimlerde GESKON Farkını Herkes Görecek’
  • Reklam

‘Yerel Seçimlerde GESKON Farkını Herkes Görecek’

Başkan Şahin Ekici, “2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde GESKON farkını herkes görecek inşallah." Dedi.

09 Ocak 2019 - 13:48

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege bölge Başkanı Şahin Ekici önderliğinde genel başkan Ferudun Cevahiroğlu'nu makamında ziyaret ederek 2019 yılı içinde gerçekleştirilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmede atanacak iller ve ilçeler ile ilgili bilgiler veren Ekici; İzmir dönüşünde yapılacak ilk toplantıda, ‘İzmir başta olmak üzere diğer illerin atamasını yapıp hazır olan ilçelerinde mazbatalarını teslim ederek çalışmalarında kolaylık sağlayacağız.’ Dedi.

"Yerel Seçimlerde GESKON farkını herkes görecek"

GESKON bünyesinden çıkan 15 adayı hatırlatan Başkan Şahin Ekici, “2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde GESKON farkını herkes görecek inşallah.2018 yılının bölgesinde en çok ziyaret gerçekleştiren STK temsilcisi olan teşkilatımızı dikkate almayanlar seçim süreci yaklaştıklarında farkımızı hepten göreceklerdir. Kendi içimizden çıkardığımız 15 aday adayı arkadaşımız ile en çok aday çıkaran STK olma özelliği taşımaktayız.

Önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantıda destekleyeceğimiz adayları basın yoluyla kamuoyuna duyuracağız.” Diye konuştu.

"Gençler Safımıza Katılsınlar İsterim"

GESKON’un partiler üstü hareket ettiğini hatırlatan Başkan Şahin Ekici konuşmasında şu cümlelere yer verdi;

“Partiler üstü bir hizmet anlayışı ile yola koyulan ekibimize spora ve gençliğe gönül vermiş, fikirde eylemde ve söylemde birlik anlayışı ile hareket eden ailemize genç arkadaşlarımızı, kendini genç hisseden tüm yurttaşlarımızı safımızda birlikte hareket etmeye davet ediyorum.

2019 yılı etkinliklerin bol olduğu, gençlerin projeler ürettiği bir yıl olacak. Yakın zamanda gerçekleştireceğimiz projeler ile önemli bir değişimin öncülüğünü başlatmış olacağımıza inancımız tamdır.

"Büyük Kurultayda biz de varız sesleri yükselecek"

GESKON olarak yaz aylarına doğru Ankara merkezde büyük bir gençlik kurultayı ile artık bizde varız ve buradayız mesajı vereceğiz. Yıllardır gençlik üzerine oluşturduğumuz teşkilatlarımızın gücünü gösterme zamanı geldi. Umut ediyorum ki gelecek aylarda ailemize katılacak olanlarla beraber daha güçlü bir yapının temelini daha da sağlam kılarak gençlerin ABİ si olma yoluna ilerleyeceğiz.

"İzmir Tamam sıra diğer illerde"

İzmir il Başkanımız Bircan Nermanoğlu Alkar hanımefendiye görevi tevdi eder etmez teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir, şu anda 14 ilçe tamamlanmış durumdadır ve kısa bir zaman sonra diğer ilçelerde hazır hale gelecektir. İzmir artık tamam gibi, diğer illerle ilgili çalışmalarımızda ivedilikle devam etmektedir. Seçim süreci içinde de diğer illerimizin atamalarını yapıp yaz dönemine 8 ilin teşkilatı bitirilmiş olarak girmek istiyoruz.

"Kadınsız bir oluşum boş tenekeye benzer"

Kadınlarımızı da; gençliğin önderliğine soyunmaları için aramızda olmaya davet ediyorum. Bir toplumun mihenk taşı şüphesiz ki kadınlardır. Bu sebeple de yeni yılda biraz daha kadın üyelerimize ağırlık vereceğiz.

Ben ne yapabilirim diye gayret gösteren, dertlenen tüm kadınlarımızı çalışma ağımız içinde görmek en büyük arzumuzdur. İl başkanımızın kadın yapmamızdaki en önemli etken çok hızlı teşkilatlanabilme özelliğine sahip olmalarıdır.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müfettişlerin trafik suçlarını BELGELEME zorunluluğu yoktur
Müfettişlerin trafik suçlarını BELGELEME zorunluluğu yoktur
Denizde boğulan Polis memuru, toprağa verildi
Denizde boğulan Polis memuru, toprağa verildi