|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Youtuber’ Şükrü Genç Kanalında İmamoğlu’nu Ağırladı

'Youtuber' Şükrü Genç Kanalında İmamoğlu'nu Ağırladı

Sarıyer Belediye Başkanı ‘YouTuber’ Şükrü Genç YouTube kanalında CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu konuk etti.

22 Haziran 2019 - 15:32 - Güncelleme: 22 Haziran 2019 - 21:04

Sarıyer Belediye Başkanı ‘YouTuber’ Şükrü Genç YouTube kanalında CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu konuk etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, geçtiğimiz aylarda sosyal paylaşım sitesi YouTube’da kendi adıyla açtığı ve büyük beğeni toplayan kanalında CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu ağırladı.

2019/06/2019-06-22-20-51-42.jpg

Seçimlere bir gün kala gerçekleşen yayında İmamoğlu ve Genç önemli mesajlar verdi.

“Mutlu bir İstanbul Mutlu bir Sarıyer” için oy istediğini ifade eden CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, “Ve o oy Ekrem İmamoğlu’nun şahsına verilmiş oydan öte demokrasi için verilmiş bir oydur. Oylarınızın İstanbul’daki israf düzenine karşı verilmiş bir oy olduğunu hatırlatmak isterim." Dedi.

2019/06/2019-06-22-20-51-44.jpg

İmamoğlu konuşmasında şu sözlere yer verdi:
"Seçime bir gün kala Sarıyerlilerden bir isteğimiz var. Özellikle 31 Marttan sonra Milletin iradesinin yaşamış olduğu bu sıkıntıyı tamir edeceğimiz 23 Haziran’da hem İstanbul adına hem de demokrasi adına en yüksek oylarını istiyorum.
Ve o oy Ekrem İmamoğlu’nun şahsına verilmiş oydan öte demokrasi için verilmiş bir oydur. Oylarınızın İstanbul’daki israf düzenine karşı verilmiş bir oy olduğunu hatırlatmak isterim. Mutlu bir İstanbul Mutlu bir Sarıyer, Sarıyer’in tüm sorunlarına samimi olarak eğilen bir büyükşehir belediyesi, tapu sorunundan birçok hususa kadar Şükrü başkanın başlattığı tüm güzel süreçleri daha önceki yönetimde ne yazık ki siyaseti karıştırarak o kararları yok sayan anlayışı biz artık kenara koyacağız. Sadece Sarıyer değil İstanbul’daki birçok ilçede yaşanan tapu sorunu kentsel dönüşüm sorunu ve bunun gibi birçok konuyu çözüme kavuşturacağız.
O bakımdan Sarıyer’in desteğini çok istiyorum. Zaten desteklediniz 31 Mart’ta size minnet duyuyorum. Başaracağız Her şey Çok güzel Olacak.”

2019/06/2019-06-22-20-51-58.jpg

'Youtuber' Başkan Şükrü Genç te, “23 Haziran’da gerçekleşecek yerel seçime bir gün kala İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Ekrem İmamoğlu ile kısa bir yayın yaptık. Haydi, Sarıyer 23 Haziran'da sandığa giderek birliğe, umuda ve en önemlisi demokrasiye bir kez daha sahip çıkalım.
Unutmamak lazım Türkiye’nin yeni şeylere ihtiyacı var. Buna İstanbul’dan başlayan bir süreç bu. Bu süreç iyi değerlendirildiğinde yüzler kısa sürede gülmeğe başlayacak. Kanalıma abone olmayı unutmayın.  Gönlünüzden nasıl geçiyorsa öyle yapın.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Beşik Gibi Sallanıyor
Türkiye Beşik Gibi Sallanıyor
Sağlık Bakanı Koca'dan 'Koronavirüs' Açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'dan 'Koronavirüs' Açıklaması