|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Yunan Paçavrasının Yazar Kadrosunda PKK’lılar Var
  • Reklam

Yunan Paçavrasının Yazar Kadrosunda PKK'lılar Var

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretler içeren manşet atan paçavra, ‘Dimokratia’nın yazar kadrosunda terörist elebaşı Öcalan’ın Yunanistan’a kaçmasına yardım eden ajan ile Öcalan’ın Yunan avukatı da bulunuyor.

20 Eylül 2020 - 10:35

Erdoğan'a hakaret eden Yunan paçavrası 'Dimokratia'nın yazar kadrosunda PKK'lı isimler var!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretler içeren manşet atan paçavra, ‘Dimokratia’nın yazar kadrosunda terörist elebaşı Öcalan’ın Yunanistan’a kaçmasına yardım eden ajan ile Öcalan’ın Yunan avukatı da bulunuyor.

PKK'lı teröristler tarafından çıkarılan Yunan Terörist Paçavrası, yayın yoluyla terör saldırısına devam etti. İnsanlık suçu terörü ve teröristleri destekleyen Yunanistan, teröristler tarafından yapılan yayına suskun kalırken, terör desteksisi Yunan asıllı PKK militanları ahlaksız ve şerefsiz saldırılarılarına devam ediyor. 

Cuma günü manşetinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı ağır bir küfür kullanan Yunan 'Dimokratia' (Demokrasi) Terörist Paçavrası ahlaksız yayınını dün de sürdürdü.

Terörist Paçavrası, dün baş sayfasında cuma günkü manşetinin fotoğrafını da ekleyerek binlerce destek mesajı aldığı yalanına sarılarak ahlaksızlığına taraf toplamaya çalıştı.

Dimokratia Terörist Paçavrası, "Pek çok Yunan, manşetimize hayran kaldı. Buna karşı Türk medyası ve Yunanistan'daki Türk dostları rahatsız oldu" diye yalan bir haber yayınladı.

"Erdoğan'a niye küfür ettik" başlıklı terör saldırısı içeren başyazıda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik ağır hakaretlere devam edildi.

PKK DESTEKÇİLERİ
Yazar kadrosu PKK'lılardan oluşan Terörist Paçavra, Türk düşmanlığı ile tanınıyor.
Yunan İstihbarat Teşkilatı'nın Türkiye'de de görev yapan ajanı iken teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın 1996'da Yunanistan'a getirilişinde ve sonra Kenya'ya kaçırılışında önemli rol oynayan Savvas Kalenderidis de Terörist Paçavranın yazar kadrosunda.
Kenya'da Öcalan'ın koruması olan ve Türkçe bilen Kallenderidis'in, daha sonraki yıllarda da terör örgütü PKK ile ilişkilerini sürdürdüğü biliniyor.

ÖCALAN'IN AVUKATI
Terörist Paçavranın diğer terörist sevici yazarı ise teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın Yunan avukatlarından Failos Kranidiotis.
Terörist sevici Kranidiotis, sosyal medya hesabında Dimokratia'nın manşeti için "1974 sonrası en güzel ve en doğru manşet. 10 yıldır yazarı olduğum gazete ile iftihar ediyorum" diye yazdı.

TERÖRİST PAÇAVRASI HACKLENDİ

Bu arada dün Terörist Paçavrasının sitesine girmek isteyenler "Türkler burada. Siz neredesiniz" yazısı ile karşılaştı. Hata veren sitenin hack'lendiği anlaşıldı.

DIŞİŞLERİ KINADI AMA
Yunan Dışişleri Bakanlığı, gazetenin cuma günkü çirkin manşetini kınadı. Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "İfade ve basın hürriyeti Yunanistan'da teminat altına alınmıştır. Ancak bu, herhangi bir kişiye ve özellikle de yabancı liderlere karşı küfür edilmemesi zorunluluğunu değiştirmez. Küfürlü ifadeler, siyaset kültürümüze zarar vermektedir ve kınanmaması da sözkonusu değildir" denildi.

TÜRK DÜŞMANLARI
Yaklaşık 10 yıl önce yayın hayatına başlayan 'Dimokratia' aşırı sağcı ve Türk düşmanı bir gazete olarak biliniyor. Türk-Yunan ilişkilerinde ve Kıbrıs konusunda herhangi olumlu bir adıma her zaman şiddetle karşı çıkıyor. Hürriyet'te yer alan habere göre, Yunan siyasetçilere, sorunların çözümü halinde 'hain' sayılabilecekleri uyarılarında bulunuyor.

TİRAJI DÜŞÜK
Aşırı sağcı 'Estia' ve magazin içerikli 'Espresso' gazeteleri ile birlikte "Filippakis Yayıncılık"a ait olan 'Dimokratia'nın tirajının 6-10 bin (pazar günleri) arasında olduğu tahmin ediliyor. Bazı başka gazeteler gibi satışlarını açıklamayan 'Dimokratia', tirajların açıklandığı iki yıl öncesine kadar ilk 5-6 Yunan gazetesi arasında yer alıyordu. Bazen üçüncü sırada bile bulunuyordu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Doğu Demirkol Gösteri Sezonuna Başladı
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni
Mevsim Geçişlerinde Vitaminsiz Kalmanın 5 Nedeni