|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Zübeyde Atılgan Başkan Adayı Gibi Çalışıyor
  • Reklam

Zübeyde Atılgan Başkan Adayı Gibi Çalışıyor

Üreten ve en çok çalışanlar listesinde önemli yere sahip olan CHP’li kadın meclis üyesi adayı Zübeyde Atılgan, Sarıyerlilerle daha iyi hizmet verebilmek için projeler üretiyor.

29 Mart 2019 - 06:24 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:00

31 Mart yerel seçimlerinde partiler kadın aday gösterme konusunda yetersiz kalsa da kadınlar her alanda canla başla çalıştıkları partilerine hizmet edebilmek adına projeler üretiyor.

Üreten ve en çok çalışanlar listesinde önemli yere sahip olan CHP’li kadın meclis üyesi adayı Zübeyde Atılgan, Sarıyerlilerle daha iyi hizmet verebilmek için projeler üretiyor.

Hemen hemen her hafta bir etkinlik düzenleyen Atılgan, özellikle kadın ve çocuk sorunları konusunda çalışmalar yürütüyor. Uluslararası projelere de destek veren Atılgan, meclis üyesi olarak seçilirse çocuk ve gençler için iş istihdamı sağlayacak mesleki eğitim kursları, her mahallede kadın komisyonları kurulması, teknoloji evleri ve balıkçılar için de hem üretim, hem de ticaret yapabilmelerine olanak sağlayacak projeleri hayata geçirebilmek için çalışacak.

Herhangi bir yerden maddi desteği olmayan CHP’li Zübeyde Atılgan, kısıtlı bütçe ile bastırdığı broşürler ve bildirilerle mahalleleri, esnafı, atölyeleri geziyor, ev toplantıları yapıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 4461'e, Vaka Sayısı 160 bin 974'e Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4461'e, Vaka Sayısı 160 bin 974'e Yükseldi
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi