|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
’15 Ekim’e Dek Anlaşma Olmazsa Görüşmeleri Terk Ederiz’
  • Reklam

'15 Ekim'e Dek Anlaşma Olmazsa Görüşmeleri Terk Ederiz'

Birleşik Krallık Brexit Başmüzakerecisi David Frost, Brexit anlaşmasının 15 Ekim'e dek imzalanmadığı takdirde görüşmelerin durdurulacağını söyledi.

07 Ekim 2020 - 15:35

Birleşik Krallık Brexit Başmüzakerecisi David Frost, Brexit anlaşmasının 15 Ekim'e dek imzalanmadığı takdirde görüşmelerin durdurulacağını söyledi.

Birleşik Krallık Brexit Başmüzakerecisi David Frost, Avrupa Birliği (AB) ile 15 Ekim tarihinde kadar bir anlaşmaya varılmadığı takdirde ülkesinin müzakereleri durduracağını açıkladı.

Frost, "15 Ekim giderek yaklaşıyor, Başbakan Boris Johnson'ın açıklamasında belirttiği koşulların sağlanıp sağlanmadığı hakkında rapor vermem gerekiyor" dedi ve bir anlaşmanın mümkün olduğunu ancak AB'nin istediği şartların üzerinde anlaşılmasının zor olduğunu ifade etti.

Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Bakanı Liz Truss, ülkesinin Kanada'nın ile AB arasındaki anlaşmaya benzer bir anlaşma imzalamak istediğini söylemişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını yaptı
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını...
Emektar Polis :
Emektar Polis : "Ne Babayiğit Müdürler ve Amirlerle Görev...