|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ahde Vefa Platformu’ndan Ferhan Ademhan’a Ziyaret
  • Reklam

Ahde Vefa Platformu'ndan Ferhan Ademhan'a Ziyaret

Ahde Vefa Platformu tarafından İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclis üyesi, Doğu ve Güneydoğu kanaat önderi Ferhan Ademhan’a “Ahde Vefa Ziyareti” gerçekleştirildi.

20 Ekim 2018 - 23:32 - Güncelleme: 21 Ekim 2018 - 06:22

Toplumsal meselelere karşı duyarlılık gösteren, Türkiye’de gönüllü hizmet veren dernek, vakıf, federasyon, sendika, kooperatif ve sosyal kuruluşlar ile yöneticilerine destek vermek amacıyla yola çıkan Ahde Vefa Platformu, Kamusal değer taşıyan hizmet veren kişi ve kuruluşlara “Ahde Vefa Ziyaretleri” gerçekleştiriyor.

Ahde Vefa Platformu tarafından İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclis üyesi, Doğu ve Güneydoğu kanaat önderi Ferhan Ademhan’a “Ahde Vefa Ziyareti” gerçekleştirildi.
Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak başkanlığında düzenlenen ziyarete Ahde Vefa Platformu kurucularından, analiz uzmanı Taner Akkuş da eşlik etti.

FERHAN ADEMHAN, “AHDE VEFA ÇOK ÖNEMLİ”

Ademhan, “Ülkemizin önde gelen siyasetçileri, kanaat önderleri, sanatkârları, sanatçıları ve çeşitli alandaki hizmetleriyle toplumun gönlünde taht kurmuş değerlerimizi hatırlamak amaçlı kurulan bu platformu kutluyorum. Dünyasını değiştirerek baki âleme giden ve unutulmaya terkedilmiş değerlerimizi ahde vefa ile hatırlayarak geride kalan biz ailelerini ve çocuklarını kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak çok anlamlı bir hizmet. Bu vesileyle Türkiye’nin en genç kanaat önderi analiz uzmanı kıymetli Taner Akkuş kardeşim ve İBB Meclis üyesi Nuran Kırlak başkana bu anlamlı ziyaretleri için çok teşekkür ederim” dedi.

“ALLAH BİZLERE YAKINLARIMIZA ZİYARET VE YARDIMI EMREDİYOR”

Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak ise: “Bu ziyaretler toplumumuzun dinamik taşları ve manevi değerleri olan kıymetleri hatırlamak ve hatırlatmak amaçlıdır. Çünkü Allah bizlere Sıla-i Rahim ziyaretlerini, yakınlarımıza ve komşularımıza yardım yapmayı emretmektedir. Bu vesile ile platformumuzu onurlandırarak ziyaretimizde bizleri güzel yüreği ile ağırlayan Kanaat önderimiz Ferhan Ademhan başkanımıza çok teşekkür eder, ünlü bestekarımız ve duayen üstadımız Yıldırım Gürses’i de rahmetle anıyorum” diye konuştu.

Ziyarette, ünlü ressam ve tasarımcı Sevda Arslanoğlu da Ademhan’a Platform adına bir tablo hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği