|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ahmet Nur Çebi’den Kutlama ve Açıklama
  • Reklam

Ahmet Nur Çebi'den Kutlama ve Açıklama

Beşiktaş JK için 2019 yılının büyük bir değişimin de başlangıcı olduğunu ifade eden Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2020 yılı için bir kutlama mesajı yayımladı ve “2020 yılının Beşiktaşımızın vazgeçilmez değerlerinin yeniden ön plana çıktığı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Tüm Beşiktaşlılara sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.” Dedi.

31 Aralık 2019 - 17:19

Yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, 31.12.2019 tarihinde TFF resmi sitesinde yayınlanan 2019/ 2020 sezonu takım harcama limitleri ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş JK için 2019 yılının büyük bir değişimin de başlangıcı olduğunu ifade eden Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2020 yılı için bir kutlama mesajı yayımladı ve “2020 yılının Beşiktaşımızın vazgeçilmez değerlerinin yeniden ön plana çıktığı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Tüm Beşiktaşlılara sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.” Dedi.

Kamuoyuna verdikleri sözler doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Yönetim Kurulu’nda yer alan tüm arkadaşlarımla birlikte, mevcut sorunlarımızın çözümü ve geleceğin Beşiktaş’ının planlamasına yönelik gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımızda önceliğimiz, her zaman sözünü verdiğimiz şeffaflık ve ulaşılabilirlik oldu. Bu süreçte en büyük destekçimiz olan büyük Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum.” İfadesine yer verdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin Yeni Yıl Mesajında şu cümleler yer aldı:

“Sevgili Beşiktaş Ailem,

Beşiktaşımız için 2019 yılı, büyük bir değişimin de başlangıcı oldu. Ulaşılabilir, şeffaf ve çalışkan yönetim hedefiyle geldiğimiz bu şerefli görevde ikinci ayımızı doldururken, Beşiktaşlılara ve tüm spor kamuoyuna verdiğimiz sözler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yönetim Kurulu’nda yer alan tüm arkadaşlarımla birlikte, mevcut sorunlarımızın çözümü ve geleceğin Beşiktaş’ının planlamasına yönelik gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımızda önceliğimiz, her zaman sözünü verdiğimiz şeffaflık ve ulaşılabilirlik oldu. Bu süreçte en büyük destekçimiz olan büyük Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum.
2020 yılının her şeyden önce Türk sporunun her anlamda pozitif geliştiği bir yıl olmasını diliyorum. Sporcu yetiştiren, altyapıya önem veren, olimpiyatlarda başarılı sporcular yetiştiren bir camianın oluşması hepimizin ortak çabasıyla mümkün olacak. Türk spor camiasının ilk ve lokomotif kulübü Beşiktaş’ın bu dönüşümde üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduğunu belirtmek isterim.
Yeni yılda da atacağımız her adımda Beşiktaşlılık duruşundan taviz vermeden, her alanda başarının artmasını hedefleyeceğiz. Her branşta, “Şerefinle oyna hakkınla kazan” felsefesi ile hareket eden; haksızlıklar karşısında dimdik duran, hakkını sonuna kadar arayan, ayrıcalık değil adalet peşinde koşan bir Beşiktaş olacak. Her koşulda desteğini esirgemeyen büyük Beşiktaş taraftarı, bu süreçte yine en büyük gücümüz olacak.
2020’de öncelikli hedefimiz kulübün finansal yapısını düzeltmek olacak. Bunu yaparken de Beşiktaş değerlerine sonuna kadar sadık kalacağız. Kulübün finansal yapısını düzeltirken sportif hedeflerden de asla taviz vermeyeceğiz. Beşiktaş’ı her branşta hak ettiği şampiyonluklara taşımak için var gücümüzle çalışacağız.
Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, yola çıktığımız ilk günden bu yana hesabını veremeyeceğimiz tek bir iş yapmadık; yapmayacağız. Geçmişe yönelik olarak da Beşiktaş’ın son 10 yılının denetlenmesini sağlayacağız. Bağımsız uzmanların yürüttüğü bu süreç tamamlandığında, denetim raporlarını kamuoyuyla paylaşacağız. Artık her yönüyle açık, net, şeffaf bir Beşiktaş göreceksiniz.
Beşiktaş’ın en büyük gücü olan taraftarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu süreçte, tüm camiamızı Beşiktaş’a destek olmaya davet ediyorum. Bu dönüşümü sizin desteğinizle gerçekleştirebiliriz. 2020 yılının Beşiktaşımızın vazgeçilmez değerlerinin yeniden ön plana çıktığı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Tüm Beşiktaşlılara sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.
Sevgi ve saygılarımla,
Ahmet Nur Çebi
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı"

TAKIM HARCAMA LİMİTLERİ BEŞİKTAŞ JK’NÜN LİSANS TALİMATI İLE UYUMLU

31.12.2019 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinde yayınlanmış olan 2019/2020 sezonu Takım Harcama limitleri dikkate alındığında, Beşiktaş JK’nün Lisans Talimatı hükümleri ile birebir uyumlu olduğu görüldüğüne dikkat çekilen TFF kararları ile ilgili açıklamada şu cümleler yer aldı:

"Takım Harcama Limitleri Hakkında Açıklama

31.12.2019 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinde yayınlanmış olan 2019/2020 sezonu Takım Harcama limitleri dikkate alındığında, kulübümüzün Lisans Talimatı hükümleri ile birebir uyumlu olduğu görülmektedir.

31.12.2019 tarihinde açıklanan Takım Harcama Limitine ilişkin finansman giderleri, güncel ve ülkemizin ekonomik gerçeklerini hiç yansıtmayan 31.5 % faiz oranı ile hesaplanmış olup, Takım Harcama Limitimizin olması gerekenden çok daha düşük seviyede belirlenmesine sebebiyet vermiş ve takım planlaması çalışmalarımızı önemli derecede sekteye uğratmıştır.

Türkiye'mizin tüm kurumları canla başla faizleri aşağı çekmeye uğraşırken ve bu çabaların neticesinde reel faizler bu denli gerilemişken, öncelikle hesaplamalarda 31.5 % faiz oranı kullanılmasının tüm ülke kurumlarına izah edilmesi gerekmektedir. Aceleyle ve anlık tepkilerden hareketle alınan bu yanlış kararın kabulü mümkün değildir.

TFF ve ilgili kurulları haksız rekabete neden olacak uygulamalarda bulunamazlar. Futbol adaletinin tesisi ve aleyhimize haksız rekabet oluşturan bu durumun düzeltilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu ve ilgili kurullarını göreve davet ediyoruz.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
Beşiktaş JK"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti