|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
AKP’li Yazıcı’dan ’Nasılsın’ Diye Sorduğu Esnafa Tepki
  • Reklam

AKP'li Yazıcı'dan 'Nasılsın' Diye Sorduğu Esnafa Tepki

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, dün Rize’nin Fındıklı ilçesinde esnafı ziyaret etti. AKP'li Hayati Yazıcı'nın 'nasılsın' diye sorduğu esnaftan "İyi değiliz, nasıl iyi olalım' yanıtı gelince tartışma çıktı. Tartışmaya AKP’li Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da dahil oldu. Özbalaban, esnafa, "terbiyesizlik yapma” dedi.

01 Haziran 2018 - 00:55 - Güncelleme: 01 Haziran 2018 - 05:14

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Gençlik, Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Rize milletvekili adayı Muhammet Avcı ile Derepazarı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, kredi derecelendirme kuruluşlarının gerçekçi not vermediğini ifade etti. Bak, “Birtakım kuruluşlar not veriyor.Bölgedeki bu gücü, büyümeyi çekemiyorlar.” ifadelerini kullandı.

ESNAFLA TARTIŞTI

Öte yandan AKP’nin yüzünü her zaman millete döndüğünü belirten AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşla tartıştı. Esnafa “nasılsınız” diye soran Yazıcı, “İyi değiliz, nasıl iyi olalım” yanıtını alınca tartışma çıktı. Tartışmaya  AKP'li Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da dahil oldu. Özbalaban, esnafa, “terbiyesizlik yapma” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafik Müfettişinden Kış Lastiği Uyarısı
Trafik Müfettişinden Kış Lastiği Uyarısı
Polis Medya Gazetesi Aralık Sayısı Beğenildi.
Polis Medya Gazetesi Aralık Sayısı Beğenildi.