|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Aktör Mehmet Aras ’Ekonomi Elçisi’ Oldu
  • Reklam

Aktör Mehmet Aras 'Ekonomi Elçisi' Oldu

16 ayrı filmde başrol, çok sayıda dizide ise karakter oyuncu olarak yer alan usta oyuncu Mehmet Aras, Kanada’da adeta “Ekonomi Elçisi” görevi yapıyor. Ünlü Sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, Kanada'da kurduğu internet televizyonunda, 5 yıldan bu yana Türk bürokratların ve iş insanlarının başarı öykülerini paylaşan ‘İş Dünyası' programı yaparak başarı hikayelerini ekrana taşıyor.

19 Aralık 2019 - 23:15 - Güncelleme: 25 Aralık 2019 - 03:52

Yeşilçam filmlerinde, Umut yolcuları, Çile gibi sinema filmlerinde, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl, Sakarya Fırat, Arka Sokaklar, Kırık Hayatlar, Tuzak, Kolye, Hızsız Polis, Annem, Binbir Gece, Ustura Kemal, Gece Sesleri, Karınca Yuvası, Kınalı Kuzular, Meryem gibi birçok dizide rol alan sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, Kanada’da adeta “Ekonomi Elçisi” görevi yapıyor.

Ünlü Sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, Kanada'da kurduğu internet televizyonunda, 5 yıldan bu yana Türk bürokratların ve iş insanlarının başarı öykülerini paylaşan ‘İş Dünyası' programı yaparak başarı hikayelerini ekrana taşıyor.

Televizyonculuğunu Kanada'da yürüten aktör Mehmet Aras, Kanada’da yaşayan ve Türkiye’de iş yapmak isteyen veya Türkiye’de yaşayan Kanada’da iş yapmak isteyen iş insanlarını yayına alarak, keyifli sohbetler gerçekleştiriyor.

Rol aldığı tüm filmlerde, başarılı oyunculuk karakteriyle anılan sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, Kanada'da iyi bir filmde Türk oyunculuğunu yansıtmayı hedeflediğini belirtti.

Kanada’daki TV programları nedeniyle setlerden bir süre uzak kalan Ünlü Sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aras, son 5 ay içerisinde çevirdiği korku filmi ‘Sir-Ayet 2' isimli korku filminin başrol oyuncuları arasında yer alıp, beyaz perdeye yeniden merhaba dedi.

Bugüne kadar 16 ayrı filmde başrol, çok sayıda dizide ise karakter oyuncu olarak yer alan usta oyuncu Mehmet Aras, "Sinema ve dizi oyunculuğumun yanı sıra sanatçı Nura Öz hanımefendinin Erkeğim adlı şarkısının da klipinde yer aldım. Bu arada korku filmi olan Sir-Ayet 2 sinema filminde başrol oyuncu olarak yer aldım. 22 Aralık'ta beyaz perdeye gelecek olan Beyaz Hüzün isimli filminde proje danışmanlığını yürüttüm." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Emeklilerinin ZAM İsyanı
Polis Emeklilerinin ZAM İsyanı
Polis Okulu Mezunları, YÜKSEK OKUL Mezunu Sayılmalıdır..!
Polis Okulu Mezunları, YÜKSEK OKUL Mezunu Sayılmalıdır..!