|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Antalya’da "Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması"...
  • Reklam

Antalya'da "Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması" Gerçekleştirildi

Genel asayişin, kamu düzeninin devamının ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla; dün Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması” Gerçekleştirildi

29 Eylül 2021 - 17:27 - Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 18:37

Genel asayişin, kamu düzeninin devamının ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla; dün Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması” Gerçekleştirildi..

Şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapılan uygulamaların sonucunda; (4.291) kişi sorgulanmış, arandığı tespit edilen (5) kişi yakalanmış, (1) şahsa koronavirüs tedbirleri kapsamında adli-idari işlem yapılmış ve (3.150) TL. para cezası uygulanmış, (1.585) araç kontrol edilmiş, (164) araca (119.878) TL. trafik cezası uygulanmış, (4) araç trafikten men edilmiş, (1) arandığı tespit edilen araç yakalanmış, (157) işyeri ve (1) AVM denetlenmiş, (11) metruk bina, (22) devre mülk, (294) okul çevresi ve (37) park ve bahçenin  kontrol edildiği ifade edildi.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'nün “Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması” hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı : 

"Genel asayişin, kamu düzeninin devamının ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla; Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı koordinesinde 28 Eylül günü yurt genelinde eş zamanlı olarak vatandaşlarımızın yoğunlukla bulundukları yerlerde dört aşamalı olarak “Türkiye Güven Huzur Çocuk Uygulaması” gerçekleştirilmiştir.

İlimizde yapılan uygulamaya Asayiş, Terörle Mücadele, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Trafik, Bölge Trafik, İnsansız Hava Araçları, Çevik Kuvvet ve Deniz Limanı Şubeleri ve Büroları başta olmak üzere ilgili birimlerden de personel takviyesi ile toplam; (1.004) personel, (193) ekip, (2) deniz aracı, (2) hava aracı ve (3) dedektör polis köpeği katılmıştır.

Şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapılan uygulamaların sonucunda; (4.291) kişi sorgulanmış, arandığı tespit edilen (5) kişi yakalanmış, (1) şahsa koronavirüs tedbirleri kapsamında adli-idari işlem yapılmış ve (3.150) TL. para cezası uygulanmış, (1.585) araç kontrol edilmiş, (164) araca (119.878) TL. trafik cezası uygulanmış, (4) araç trafikten men edilmiş, (1) arandığı tespit edilen araç yakalanmış, (157) işyeri ve (1) AVM denetlenmiş, (11) metruk bina, (22) devre mülk, (294) okul çevresi ve (37) park bahçe  kontrol edilmiştir. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz