|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Sivil trafik polisleri taksi denetimi yaptı
  • Reklam

Sivil trafik polisleri taksi denetimi yaptı

İçişleri Bakanlığı'nın 81 İl Valiliğine ilettiği Ticari Taksi Denetimleri Genelgesi uyarınca Kadıköy’de Sivil Trafik polisleri tarafından taksi denetimi yapıldı.

29 Eylül 2021 - 16:58 - Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 18:15

İçişleri Bakanlığı'nın 81 İl Valiliğine ilettiği Ticari Taksi Denetimleri Genelgesi uyarınca İstanbul Kadıköy’de Sivil Trafik polisleri tarafından taksi denetimi yapıldı.

Denetimlerde çalışma belgesinin süresi dolan bir taksi trafikten men edilerek taksiciye de bin 339 TL cezai işlem uygulandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı sivil trafik polisleri Kadıköy Boğa Altıyol mevkiinde denetlemeler gerçekleşti. Kısa mesafede yolcu turist seçmeleri ve taksimetre açmama gibi konularla ilgili taksicilere yapılan denetimde evrak ve belgelerinde eksik olan taksi sürücülerine de cezai işlem uygulandı.

TİCARİ TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Sivil trafik polislerince ticari taksi sürücülerine ehliyet, ruhsat kontrolü gerçekleştirilirken bir ticari taksi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen çalışma ruhsatının süresi dolduğu için trafikten men edildi.

Aracı bağlanan ticari taksi sürücüsüne bin 339 TL cezai işlem uygulandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz