|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Antalya Trafiği Havadan ve Karadan Denetlendi
  • Reklam

Antalya Trafiği Havadan ve Karadan Denetlendi

Antalya karayolu üzerinde Havadan ve Karadan Trafik Denetimi gerçekleştirildi.. Helikopter ve drone ile yapılan trafik denetimlerinde toplam (137) sürücüye, özel denetimlerde (368) sürücüye, radar denetimlerinde (674) sürücüye idari para cezası uygulandı.

26 Kasım 2020 - 15:49 - Güncelleme: 26 Kasım 2020 - 17:05

Antalya karayolu üzerinde  Havadan ve Karadan Trafik Denetimi gerçekleştirildi. Helikopter ve drone ile yapılan trafik denetimlerinde toplam (137) sürücüye, özel denetimlerde (368) sürücüye, radar denetimlerinde (674) sürücüye idari para cezası uygulandı.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'nün trafik denetim sonuçlarına ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer veridi : 

"Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla; denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirerek, sürücülerde “algılanan yakalanma riski duygusunun” sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi için, 18–23 Kasım 2020 tarihleri arasında Antalya Karayolları üzerinde trafik güvenliğini sağlamak amacıyla Havadan Denetim ( Helikopter - Drone) ve Özel Denetimler ( Emniyet Kemeri, Radar. Alkol, Işık, Hatalı Sollama ) ile yapılan trafik denetimleri sonucunda;

Helikopter ve drone ile yapılan trafik denetimlerinde toplam (137) sürücüye, özel denetimlerde (368) sürücüye, radar denetimlerinde (674) sürücüye idari para cezası uygulanmıştır. Ayrıca Yaşam Tüneli Eğitim Çadırında (381) sürücümüze eğitim verilmiştir."

Emniyet yetkilileri, bu kapsamda çalışmalarının  devam edeceğini, çalışmalarında  yol kullanıcılarının trafik kurallarına uyması, trafik kazalarının en az seviyeye indirilmesi ve trafik güvenliğinin sağlanması hedeflendiğini ifade ettiler..

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erzurum’un Tanınmış Siyaset Adamlarından Necati Güllülü Hayatını Kaybetti
Erzurum’un Tanınmış Siyaset Adamlarından Necati Güllülü...
Sancaktepe’de Sofralar Ayrı Ama Gönüller Bir
Sancaktepe’de Sofralar Ayrı Ama Gönüller Bir