Manisa İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer'in eşi Polis Eşleri Derneği Manisa Şube Başkanı Hümeyra Gezer personeliyle birlikte misafir ettiği depremzedeler ile düzenlenen çay etkinliğinde biraraya geldi. ![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f516a0275c.jpg)
"GEÇMİŞ OLSUN" DİLEKLERİNİ İLETTİ Polisevi'nde düzenlenen etkinlikte misafirler ile ayrı ayrı ilgilenen Hümeyra Gezer, her daim depremzede misafirlerinin yanlarında olduklarını, acılarına ortak olduğunu belirterek. " Geçmiş olsun.." dileklerini iletti.![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f51ae340ee.jpg)
MİSAFİR ÇOCUKLARA ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ Hümeyra Gezer, depremzede misafirlerinin çocuklarına yakın ilgi gösterdi, çeşitli hediyeler verdi. ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f516a0275c.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f522d671fc.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f51ae340ee.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/05/646f51d7b1432.jpg)
Allah razı olsun bir gün bile olsa aciları unutturmak .çok sağolun.tarsus'tan selamlar.