|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Bayramda polis emeklileri unutulmadı
 • Reklam

Bayramda polis emeklileri unutulmadı

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Ramazan bayramında polis emeklilerini unutmadı.

27 Mayıs 2020 - 14:52 - Güncelleme: 27 Mayıs 2020 - 15:38

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Ramazan bayramında polis emeklilerini unutmadı.

Müdür Aksoy'un talimatı uyarınca, Emniyette görevli ilgili personel tarafından tüm emekli polisler bayram öncesi tek tek telefonla aranarak, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığı soruldu ve Müdür Aksoy'un bayram kutlama tebriği iletildi.

Emekli Polis Mehmet Şimşek, ramazan bayramı dolayısıyla Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy'un talimatları uyarınca, emekli polislerin hatırlanarak bayram kutlama tebriğinin iletilmesinden dolayı kendisinin çok duygulandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dile getirdi. 

Mehmet Şimşek, paylaşımında, " Çankırı ilinden Emekli bizleri onurlandıran ve duygulandıran Sayın Emniyet Müdürümüz Sadettin AKSOY beyfendiden ne kadar övünsek azdır. Sayın Müdürümüze Teşekkürlerimizi bir borç biliriz.Sayın Müdürüm siz ve sizin gibi Müdürlerimizden Allah Razı olsun..Teşkilat ve Ailenizle birlikte sağlıklı nice Bayramlara dileğiyle. Selam ve saygılarımızı sunarız." ifadelerini kullandı.

Emekli Polis Mehmet Şimşek,konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı :  

"Çankırı İl Emniyet Müdürlüğünden 2013 yılında emekli oldum. Emekli oldum günden itibaren ne 10 Nisan Polis Bayramlarında nede resmi ve dini Bayramlarda çalışıp emekli olduğum kurum tarafından ne arandım ne de soruldum.

Çankırı Emniyet Müdürü Sayın Sadettin AKSOY Beyfendinin göreve başladığı günden itibaren Emniyet bünyesinden emekli olan tüm arkadaşlarımın ve şahsımın aranarak Polis Bayramlarına davet edildik.

Resmi ve dini bayramlarda çalışan personelle birlikte yapılan eğlence proğramlarına bizzat davet etmesi ve herhangi bir ihtiyacımızın olup olmadığı ve " Herhangi bir ihtiyacınızı olduğunda bildirmeniz yeterlidir.."demesi bile biz emeklileri onurlandırdı.

Dünyayı kasıp kavuran ve Ülkemizinde Kronavirüs belasıyla uğraştığı bu günlerde ve RAMAZAN BAYRAMI'nın gelmesi üzerine Sayın Müdürümüzün talimatıyla bizzat aranmam neticesinde hem Ramazan Bayramımı kutlanması ve herhangi bir isteğimizin ve ihtiyacımızın olup olmadığı sorulduğunda çok duygulandım.

Çankırı ilinden Emekli bizleri onurlandıran ve duygulandıran Sayın Emniyet Müdürümüz Sadettin AKSOY beyfendiden ne kadar övünsek azdır. Sayın Müdürümüze Teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Sayın Müdürüm siz ve sizin gibi Müdürlerimizden Allah Razı olsun...

Teşkilat ve Ailenizle birlikte sağlıklı nice Bayramlara dileğiyle. Selam ve saygılarımızı sunarız."

 

ÖZEL HABER- **Halis KAHRAMAN ** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • engin özşahin
  1 yıl önce
  samsun emniyetine de buradan teşekkür etmeli polis bayramı ve ramazan bayramında samsundan emekli olan benim gibi aranan oldu örnek olmalı
 • Murat Demirok
  1 yıl önce
  Helal olsun sana müdür bey keşke diğer müdürlerde bunu düşünse
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor