|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Bayrampaşa’da park yenilendi ama tabelası yok..!
  • Reklam

Bayrampaşa'da park yenilendi ama tabelası yok..!

Bayrampaşa’da yaşayan  mahalle sakini Halis Kahraman, Muratpaşa Mahallesi’nde bulunan Ahmet Sarıoğlu Engelsiz  Yaşam Parkı girişi kapısına parkın adının yazılı olduğu bir tabela konulmasını istedi.

13 Eylül 2021 - 15:20 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 16:45

İstanbul Bayrampaşa’da yaşayan  mahalle sakini Halis Kahraman, Belediye Başkanı Atila Aydıner'e bir twitter mesajı ileterek, Muratpaşa Mahallesi’nde bulunan Cicozyolu Caddesi’nden girişi olan Ahmet Sarıoğlu Engelsiz  Yaşam Parkı kapısına parkın adının yazılı olduğu bir tabela konulmasını istedi.  

Mahalle sakini Halis Kahraman, isteğini şöyle dile getirdi : “Muratpaşa Mahallesi’nde bulunan Ahmet Sarıoğlu Engelsiz  Yaşam Parkı yenilenerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu. Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner’e parkı yenilediği için teşekkür ederiz. Ancak Cicozyolu Caddesi’nden parka girişi olan kapıda parkın adının yazılı olduğu bir tabela yok. Park yenilendi ama bu bir eksiklik. Bahse konu giriş kapısına parkı tanımayanlar ve adını bilmeyenler için  bir tabela konulmasını istiyoruz..”

İşte Başkan Atila Aydıner'e iletient 25 Ağustos 2021 tarihli twitter mesajı : 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu