|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Belediye Çalışanlarına Sosyal Medya Farkındalık Eğitimi...

Belediye Çalışanlarına Sosyal Medya Farkındalık Eğitimi Verildi

İstanbul, Bağcılar İlçesi Belediyesi personeline sosyal medya uzmanları tarafından “Sosyal Medya Kullanımı” farkındalık eğitimi verildi.

09 Ekim 2018 - 16:31 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:28

İstanbul, Bağcılar İlçesi Belediyesi personeline sosyal medya uzmanları tarafından “Sosyal Medya Kullanımı” farkındalık eğitimi verildi. Çalışanların merak ettiği soruları cevaplandıran uzmanlar, sosyal medyada dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgiler verdi.

Çağın en önemli iletişim araçları arasında yer alan sosyal medya her geçen gün hayatımızda daha çok yer alıyor.  İş hayatı için de önemi zamanla artan sosyal medyanın doğru ve etkili kullanımı amacıyla Bağcılar Belediyesi, hizmet içi eğitimi düzenledi. Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından Halk Sarayı’nda gerçekleştirilen “Sosyal Medya’yı kullanma” isimli seminere belediyenin bütün birimlerinden çok sayıda personel katıldı.

Katılımcılar, sosyal medyanın kullanımının etkilerinden yararlarına ve zararlarına kadar her açıdan aydınlatıldı. Sosyal medya, web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden gelecek taleplerin nasıl değerlendirilmesi gerektiği hakkında bilgiler veren uzmanlar, vatandaşların problemlerini çözme, iletişimde soru sorma ve yanıtlama konuları hakkında da personellere bilgiler verdi.

“Dikkat edilmesi gerekenler altı çizilerek anlatıldı”

Sosyal medya stratejileri, içerik yöntemleri, sosyal medyayı etkin ve doğru kulanım hakkında bilgilerin de verildiği eğitimde kullanıcının yapacağı paylaşımlarda dikkat etmesi gerekenler de altı çizilerek anlatıldı. Program karşılıklı soru cevap şeklinde devam etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Esad Rejimi ve Rus Savaş Uçakları İdlib’i vurdu: 3 Ölü, 9 Yaralı
Esad Rejimi ve Rus Savaş Uçakları İdlib’i vurdu: 3 Ölü, 9...
Eksik Dişlerinizi Tamamlamak İçin Süreniz Sınırlı
Eksik Dişlerinizi Tamamlamak İçin Süreniz Sınırlı