|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Burhan Şeşen TOFD Yararına Velilerle Sahneye Çıktı

Burhan Şeşen TOFD Yararına Velilerle Sahneye Çıktı

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) yararına düzenlenen İstek Uluğbey Okulları ‘Veli Korosu Konseri’nde velilerle sahneye çıkan Burhan Şeşen, “Hepimiz bir engelli adayıyız. Bu yardım gecesinde olmaktan çok mutluyum” dedi.

20 Ocak 2019 - 02:43

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) yararına düzenlenen İstek Uluğbey Okulları ‘Veli Korosu Konseri’nde velilerle sahneye çıkan Burhan Şeşen, “Hepimiz bir engelli adayıyız. Bu yardım gecesinde olmaktan çok mutluyum” dedi. Omurilik felçli milli sporcu Bahattin Hekimoğlu, Şeşen’e TOFD sertifikası verdi.

Grup Gündoğarken’in usta ismi Burhan Şeşen, İstek Uluğbey Okulları Kartal Kampüsü’nde düzenlenen sosyal sorumluluk projesine destek verdi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) yararına düzenlenen ‘Veli Korosu Konseri’nde velilerle birlikte sahne alan Şeşen, ‘Olacak O Kadar’ ve ‘Rüzgar’ gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Milli sporcudan Şeşen’e sertifika

Herkesin bir engelli adayı olduğunu söyleyen Burhan Şeşen, “Bu yüzden bu yardım gecesinde sizlerle birlikte olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Davetiniz için çok teşekkür ederim” dedi. Şeşen’e konser sonrası omurilik felçli, Avrupa Okçuluk Şampiyonu Bahattin Hekimoğlu tarafından TOFD sertifikası verildi. Şeşen, Hekimoğlu’nun elinden sertifikayı alırken salonda duygusal anlar yaşandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2020 Overwatch League Normal Sezon Programı Açıklandı
2020 Overwatch League Normal Sezon Programı Açıklandı
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı