31 Mart yerel seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, Çanakkale'de birinci olan CHP'nin adayı Muharrem Erkek kentin yeni belediye başkanı oldu.
Başkan seçilen Muharrem Erkek, şehirde trafik ışıklarının değişebileceğinin sinyalini verdi.
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/04/660bfa1d19d96.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/04/660bfa8278c63.jpg)
SELECT LANGUAGE YOU WOULD TO READ
OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ Güncel Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 15:30 Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 15:30 Çanakkale'de trafik ışıklarına at figürü önerisi...
31 Mart yerel seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, Çanakkale'de birinci olan CHP'nin adayı Muharrem Erkek kentin yeni belediye başkanı oldu. Troya Müzesi isimli sosyal medya hesabı,Erkek'e ilginç bir öneri sundu.
Güncel 02 Nisan 2024 - 15:30 Güncelleme: 02 Nisan 2024 - 15:30 31 Mart yerel seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, Çanakkale'de birinci olan CHP'nin adayı Muharrem Erkek kentin yeni belediye başkanı oldu.
Başkan seçilen Muharrem Erkek, şehirde trafik ışıklarının değişebileceğinin sinyalini verdi.
Muharrem Erkek ise söz konusu paylaşıma şu yanıtı verdi."Öneriyi değerli buluyorum. Neden olmasın? Birlikte yöneteceğiz"
"BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"Çanakke'de bulunan ve Kaz Dağı eteklerinde tarihî bir kentin ismini taşıyan Troya Müzesi'nin sosyal medya hesabından CHP'nin yeni seçilen belediye başkanı Muharrem Erkek'e bir öneride bulunuldu.Troya Müzesi isimli sosyal medya hesabı, Erkek'i etiketleyerek, "Bir önerimiz var..! Çanakkale kent merkezinde yer alan araç trafik ışıkları için tasarlanacak at figürüne ne dersiniz? Kırmızı ışıkta duran bir tahta at, yeşil ışıkta ise şaha kalkmış bir at..!" ifadelerini kullandı. İlginizi Çekebilir