|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a DİLEKÇE ileten meslektaşlarını...
  • Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a DİLEKÇE ileten meslektaşlarını bilgilendirdi

Emektar polis Erdinç Emecan, Polislere vaat edilen 3600 ek göstergenin yasal düzenleme yapılarak verilmesi için CİMER aracılığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dilekçe ileten meslektaşlarını sosyal medyadan bilgi notu paylaşarak bilgilendirdi.

20 Haziran 2020 - 12:13 - Güncelleme: 20 Haziran 2020 - 12:40

Emektar polis Erdinç Emecan, Polislere vaat edilen 3600 ek göstergenin yasal düzenleme yapılarak verilmesi için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER aracılığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dilekçe ileten meslektaşlarını sosyal medyadan bilgi notu paylaşarak bilgilendirdi.

Antalya'da yaşayan ve meslektaşlarıyla haberleşmek için " Kahraman Emekli Polisler " ismli whatsapp grubu oluşturan  Erdinç Emecan, polislerin 3600 ek gösterge talebini içeren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilen dilekçe etkinliğine yurdumuzun en ücra köşelerinde bulunan emekli ve halen görevde olan meslektaşlarının destekleriyle ve yoğun katılım gösterdiklerini belirterek, " Dün akşam itibariyle dilekçe gönderenlerinin sayısının 79 bin 047'a ulaştı. Şimdi kendimize *100.000 (YÜZBIN)* Polise ve emeklimize ulaşması hedefi koyduk.." ifadelerini kullandı..

Erdinç Emecan, organize ettiği dilekçe etkinliğiyle  ilgili olarak whatsapp grubunda "Arkadaşlarımıza bilgi notu " başlığıyla yaptığı paylaşım da şu ifadeleri kullandı.

" * Arkadaşlarımıza bilgi notu*

An itibarıyla; Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER' e 3600 ek gösterge veri takip ve analiz ekibimize 2002898791 sayılı başvuru bize ulaştı ve şimdiye dek yapılan toplam başvuru sayısı sizlerin olağanüstü destek, ilgi ve çabalarıyla *79 bin 047* sayısına ulaştık, bu sayıda takibinde zorlandığımız PTT fax ve el yazısıyla yapılan mektup başvuruları kısmen dahil değildir.

Daha önce hedeflediğimiz 5 gün de 50.000 başvuru idealimizi sevinç ve birlik beraberlikle aştığımızı müşahede ettik ve 75 bin başvuru çıtasıdan sözetmiştik, lâkin sosyal medya gücümüzü doğru yönde kullanarak fevkalade organize olup,halen aktif olan çalışan meslektaşlarımıza da ulaşıp kalabalık gruplar halinde, CİMER' e başvurular yapıp,emekli ablalarına ve abilerine destek olduklarını gördük ve son derece memnun olduk.

Bu vesileyle birlik beraberlikle ülke çapında meslektaşlarımızla yaktığımız bu meşalenin dalga dalga yurdumuzun en ücra köşelerinde bulunan emekli meslektaşlarımıza duyurarak ve yayarak, halen görevde olan kardeşlerimizinde müthiş destekleri ile kendimize *100.000 (YÜZBIN)* Polise ve emeklimize ulaşması hedefi koyduk.

Bu rakama da siz kahraman emekli arkadaşlarımızın gayret, özveri ve hassasiyetiyle ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Her birinizi dostça, kardeşçe ve meslektaş sevgimizle selamlıyoruz.

Veri Takip ve Analiz Ekibimiz adına Erdinç EMECAN "

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-**TR HABER AJANSI 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yargıtay'dan
Yargıtay'dan "pert araç" kararı
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici