|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Doğa Koleji’ndan Satış Açıklaması
  • Reklam

Doğa Koleji'ndan Satış Açıklaması

Öğretmenlere ödenmeyen maaşlar ve borçları ile gündeme gelen Doğa Koleji, öğretmenler ve velilerin eylemleri sonrası açıklamada bulundu. Okulun satılacağının duyurulduğu açıklamada, ödemelerin devir sonrası yapılacağı ifade edildi.

09 Aralık 2019 - 07:22

Öğretmenlere ödenmeyen maaşlar ve borçları ile gündeme gelen Doğa Koleji, öğretmenler ve velilerin eylemleri sonrası açıklamada bulundu.
Okulun satılacağının duyurulduğu açıklamada, ödemelerin devir sonrası yapılacağı ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde maaşlarını alamayan öğretmenlerin derslere girmemesi ile gündeme gelen ve velilerin de büyük tepki gösterdiği Doğa Koleji'ne Fiba Holding Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin'in satın almak için talip olduğu iddia ediliyor.

Doğa Koleji tarafından almak isteyen kurum veya şahıs bilgisi belirtilmeden satış görüşmeleriyle ilgili açıklama geldi.

Doğa Koleji’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Büyük Doğa Ailesinin son günlerde yaşadığı olaylar hepimizi derinden üzmüştür. Öğrencilerimizin, velilerimizin ve çalışanlarımızın göstermiş olduğu destek, anlayış ve dayanışmaya teşekkür ediyoruz. 
Alıcı kurumla görüşmeler halen devam etmektedir. Takdir edersiniz ki yapımızın büyüklüğü, devir görüşmelerine ilişkin süreci uzatmıştır. Devrin gerçekleşmesiyle birlikte, öncelikle çalışanlarımızın geciken ödemeleri yapılacaktır. 
Okullarımızdaki eğitim ve öğretim faaliyetleri kesintisiz olarak devam etmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyor, saygılarımızı sunuyoruz. 
Doğa Koleji”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Derneği Başkanı EMEKLİLER GÜNÜ'nü kutladı
Polis Derneği Başkanı EMEKLİLER GÜNÜ'nü kutladı
Yabancı Plakalı Toplu Ulaşım Araçlarına İlişkin KARAR
Yabancı Plakalı Toplu Ulaşım Araçlarına İlişkin KARAR