|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Dünya Bu Olayı Konuşuyor!..

Dünya Bu Olayı Konuşuyor!..

ABD Kongre Binası'nda 'Birliğin Durumu' konuşmasında Donald Trump ve Temsilciler Meclisi'nin Demokrat Partili Başkanı Nancy Pelosi arasındaki gergin anlar yaşandı.

05 Şubat 2020 - 12:55

ABD Başkanı Donald Trump üç yıl gibi kısa bir sürede 'Amerika’nın Düşüşü' zihniyetini paramparça ettiklerini ve üretime geçtiklerini belirttiği konuşmasının başında gergin anlar yaşandı.

Donald Trump, ABD Kongre Binası'nda senelik 'Birliğin Durumu' konuşmasını gerçekleştirmek üzere kürsüye çıktı. Temsilciler Meclisi'nin Demokrat Partili Başkanı Nancy Pelosi, kürsüye çıkan Trump ile tokalaşmak için elini uzattı. Ancak Trump, Pelosi'nin uzattığı elini sıkmayarak havada bıraktı.

O an durumu bozuntuya vermemeye çalışan Nancy Pelosi öfkesini daha sonra konuşma metninden çıkardı. Pelosi, Trump'ın sözleri bittikten sonra hemen ayağa kalktı. ABD Başkanı'nın konuşma metnini kameralar karşısında yırttı. Bu hamle ile Demokrat Partililerin oturduğu sıralardan alkış geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanlığına Alper Gülebaş Atandı
Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanlığına Alper Gülebaş...
UNDP Türkiye Herkesi Evde Aktif Olmaya Çağırdı
UNDP Türkiye Herkesi Evde Aktif Olmaya Çağırdı