|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
EGM Aktaş’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
  • Reklam

EGM Aktaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

30 Ağustos 2020 - 13:53 - Güncelleme: 30 Ağustos 2020 - 14:09

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Genel Müdür ve Vali Aktaş'ın  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı'nda şu ifadeler yer aldı : 

"Vatan topraklarından düşmanın ayak izinin silindiği ve 19 Mayıs 1919’ta yakılan bağımsızlık meşalesinin nihayete erdirildiği Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 98. Yıldönümünü yaşamanın kıvancı ve heyecanını milletçe idrak ediyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kahraman Türk ordusu ve milletimiz bu şanlı zaferle, milli hâkimiyet, inanç, kararlılık, birlik ve beraberlikle adeta imkânsızı başararak kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere karşı unutulmaz bir ders vermiş, bağımsızlık aşkıyla yoğrulan bu toprakların asla esarete boyun eğmeyeceğini bir kez daha ilan etmiştir. Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de istiklal ve istikbali için, canından aziz bildiği vatanı uğrunda aynı fedakârlık ve cesareti göstermeye hazırdır.

Milletimizin desteği ve duası ile Türk Polis Teşkilatı olarak ülkemizi tehdit eden, milli birlik ve bütünlüğümüze zarar veren her türlü terör örgütünü, ihanet çetesini ve uzantılarını ortadan kaldırma, huzur ve güven ortamını sağlama, karanlık emeller besleyenleri bozguna uğratma noktasında aynı kararlılıkta, aynı azimde ve aynı inançtayız.

Tarih boyunca birlik ve beraberliğimizi yıkmaya teşebbüs eden her türlü girişim ve saldırıyı boşa çıkaran ecdadımız vatan ve bayrak sevgisini, kahramanlık ve cesareti kutsal bir miras olarak bizlere emanet etmiştir. Mukaddes değerlerimizi gelecek nesillere aktarmakla sorumlu olduğumuzun bilinci ve kararlılığıyla mücadelemizi tavizsiz bir şekilde sürdürecek, asil milletimizle birlikte büyük hedeflere doğru emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ülkemizin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha saygı, minnet, şükran ve rahmetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum."

 

ÖZEL HABER- HALİS KAHRAMAN- TR HABER AJANSI 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocuklar Virüs Tedbirlerini Karikatürle Öğreniyor
Çocuklar Virüs Tedbirlerini Karikatürle Öğreniyor
Dadaşlar Kurtarma Ekibi, Askeri Uçakla İzmir’e Gitti
Dadaşlar Kurtarma Ekibi, Askeri Uçakla İzmir’e Gitti