|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
EGM’den Polis Memurunun İntiharı Hakkında AÇIKLAMA
  • Reklam

EGM'den Polis Memurunun İntiharı Hakkında AÇIKLAMA

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), İstanbul'da polis memuru Halil Akkaya'nın intihar olayı hakkında bir internet sitesi ile bazı sosyal medya platformlarında yer alan haberlere ilişkin bir açıklama yayımladı..

31 Ocak 2021 - 17:26 - Güncelleme: 01 Şubat 2021 - 01:43

Emniyet Genel Müdürlüğü,  İstanbul'da polis memuru Halil Akkaya'nın intihar olayı hakkında bir internet sitesi ile bazı sosyal medya platformlarında yer alan haberlere ilişkin bir açıklama yayımladı..

Emniyet Genel Müdürlüğü'nin İntihar olayı ilgili açıklamasında şu ifadeler yer aldı 

" Birgün internet sitesi ve bazı sosyal medya platformlarında yer alan "22 yaşında bir polis memuru mobbing nedeniyle intihar etti.." başlıklı haber üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması zorunluluğu doğmuştur.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Halil Akkaya'nın intiharı bizleri derinden üzmüştür.

Ancak acı olayın, Birgün gazetesi ve bazı sosyal medya platformlarında iddia edildiği gibi mobbing ile ilgisinin bulunmadığı yapılan tespitler sonucunda anlaşılmıştır.

Hayatına son veren polis memurunun, Koruma Büro Amirliği'nde görevli olduğu iddiası kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

Haberde yer aldığı şekliyle Polis memuru Halil Akkaya'nın geride bıraktığı bir not da söz konusu değildir.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün olayla ilgili yaptığı açıklamada belirtildiği üzere, Polis Memuru Halil Akkaya, Beşiktaş ilçe Emniyet Müdürlüğü Levent Polis Merkezi Amirliği'nde görevli olup; meslektaşımızın intiharının iddialarla bir ilgisi bulunmamaktadır.

Bu asılsız iddialar, polis teşkilatımızın ve merhum polis memurumuzun ailesinin acısını daha da arttırmaktadır. 

Meslektaşımızın acılı ailesine baş sağlığı, polis teşkilatımıza ve mesai arkadaşlarına sabırlar dileriz."

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adem Avan
    7 ay önce
    Genel müdürlüğün en önemli görevi yerine getirilmiş oldu. Allah sizi biz Polislerin başından eksik etmesin. Yoksa ne yaparız biz ,emin olun bir gün bile yaşayamayız. Sizler koltuklarınızda makamlarının oturun ,polisin hiç bir sıkıntısı, derdi yok. Sizin çözüm üretmenin gereken hiç bir sorun yok. Ozluk haklari,çalışma şartları, yıllar içinde eriyip giden maaşları bunlar sizler için sorun değil. Aman koltuğundan olmayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu