|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emekli Polis : " Polislere 3600 Ek Gösterge...
  • Reklam

Emekli Polis : " Polislere 3600 Ek Gösterge #KonuşulmasıGerekir "

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa ilettiği mesaj da " Polislere 3600 Ek Gösterge #KonuşulmasıGerekir " ifadelerini kullandı.

21 Ocak 2021 - 16:42 - Güncelleme: 21 Ocak 2021 - 17:16

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de canlı olarak yayınlanan İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa ilettiği mesaj da "  Polislere 3600 Ek Gösterge #KonuşulmasıGerekir " ifadelerini kullandı.

EK GÖSTERGE MAĞDURLARI HÜKÜMETTEN MÜJDELİ BİR HABER BEKLİYOR..

2018 Cumhurbaşkanlığı seçimi ile Genel Milletvekili seçimi öncesi  Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, seçilmesi halinde polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerine 3600 ek gösterge sözü vermişti.

"Çalar Saat" isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah ( 21 Ocak) Hashtag'in yani seçilen konu başlığı'nın "# KonuşulmasıGerekir " olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü,Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) İstanbul Halkalı Şubesinin asil üyesi Halis Kahraman, bu sabah için belirlenen  " KonuşulmasıGerekir " Hashtag'i için  programda  okunması talebiyle sunucu Küçükkaya'ya " # KonuşulmasıGerekir Polislere yıllardır her seçim öncesi 3600 ek gösterge sözü verildi.Ancak bu söz tutulmadı.Emekli polisler geçinemiyor.3600 mağduriyeti giderilsin.."  mesajını iletti..

İşte Halis Kahraman'ın Fox TV  "Çalar Saat " isimli programa ilettiği tweet mesajı :

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** AHMET KAPLAN 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması İçin Tarih Belli Oldu
20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması İçin Tarih Belli Oldu
İYİ Parti'den İstifa Eden Koncuk Ve Özdağ Yeni Parti Kuruyor
İYİ Parti'den İstifa Eden Koncuk Ve Özdağ Yeni Parti Kuruyor