|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emekli Polisler Her Ay EKSİK MAAŞ Alıyorlar..! 
  • Reklam

Emekli Polisler Her Ay EKSİK MAAŞ Alıyorlar..! 

Sosyal Medya Platformu'nda yer alan bir polis grup sayfasında " Emekli polisler Her ay EKSİK MAAŞ Alıyorlar..! " başlıklı paylaşım mağdur polisler tarafından beğenildi.

03 Şubat 2021 - 15:22 - Güncelleme: 03 Şubat 2021 - 15:56

Sosyal Medya Platformu'nda yer alan bir polis grup sayfasında " Emekli polisler Her ay EKSİK MAAŞ Alıyorlar..! " başlıklı alıntı bir paylaşım mağdur polisler tarafından beğenildi.

"EM-PO Emekli Polisler Dayanışma Platformu " isimli polis whatSapp grubunda yer alan alıntı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

"EMEKLİ POLİSLER HER AY EKSİK MAAŞ ALIYORLAR.. 

 Polis emeklileri yıllardır  hükümetler tarafından defalarca söz verilen ve analarının ak sütü gibi helal olan 3600 ek gösterge hakkını istiyorlar.. 
 
3600 ek gösterge mağduriyetinden dolayı, 2021 Ocak ayı itibariyle memur maaş katsayısına ve hizmet yıllarına göre, 550 lira ile 1055 lira aralığında polis emeklilerine  her ay EKSİK MAAŞ ödeniyor.. 

Bu tutar 2021 Temmuz ayında memur maaş katsayısı artacağından dolayı değişecek ve memur maaşına yapılacak ZAM oranında artacaktır. 

Polislerin 3600 ek gösterge hakkı yeter artık GASP edilmesin.. "

 

ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN- ** TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor