|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emniyet Müdürü Aydoğdu’dan meslektaşlarına 1 Mayıs Mesajı
  • Reklam

Emniyet Müdürü Aydoğdu'dan meslektaşlarına 1 Mayıs Mesajı

Emekli Emniyet Müdürü Fikret Aydoğdu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla meslektaşlarının 1 Mayıs İş, Emek, Özgürlük günü'nü kutladı.

01 Mayıs 2021 - 12:35 - Güncelleme: 01 Mayıs 2021 - 14:12

Emekli Emniyet Müdürü Fikret Aydoğdu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla meslektaşlarının  1 Mayıs  İş, Emek, Özgürlük günü'nü kutladı.

Fikret Aydoğdu paylaşımında, Tüm çalışanların örgütlenme ve sendika hakları Anayasa hükmü olmasına rağmen Avrupa' da hemen hemen tüm ülkelerde polis sendikaları bulunmasına rağmen ülkemizde polislerin sendikasının bulunmadığını belirterek,  " Bu yüzden de Avrupa'da bir polis 3500 euro maaş alırken bizimkiler 500 euro civarındadır." ifadelerini kullandı 

Fikret Aydoğdu'nın 1 Mayıs kutlama paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

"Tüm çalışanların örgütlenme ve sendika hakları Anayasa hükmü olmasına rağmen Avrupa' da hemen hemen tüm ülkelerde polis sendikaları bulunmasına rağmen ülkemizde polislerin sendikası yoktur.. Bu yüzden de Avrupa'da bir polis 3500 euro maaş alırken bizimkiler 500 euro civarındadır.

Çok katı bir disiplin yönetmeliği ve her tarafa çekilebilecek maddelerle meslektaşlarımızın üzerlerinde yük artmakta yuzlerce intihar vakası yaşanmaktadır.Güzel günler görme dileğiyle başta meslektaşlarım olmak üzere tüm emekçilerin 1 Mayıs İş,Emek,Özgürlük gününü kutluyorum ..YAŞASIN 1 MAYIS.."

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Elvan'dan 128 Milyar Dolar Açıklaması
Bakan Elvan'dan 128 Milyar Dolar Açıklaması
SPK, Piyasa Dolandırıcılığı Yapan, Onlarca Kişiyi Yakaladı
SPK, Piyasa Dolandırıcılığı Yapan, Onlarca Kişiyi Yakaladı