Emekli Emniyet Müdürü ve Yazar olan Salih Güngör, Ankara Pursaklar'da düzenlenen Kitap Fuarı'nda devre arkadaşı olan Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Derneği (TEMÜD-DER) Genel Başkanı İsmail Çalışkan'a imza günü'nde kitaplarını imzaladığını sosyal medya hesabından paylaşarak duyurdu.![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65d72800aea67.jpg)
Foto'da (Soldan sağa) Salih GÜNGÖR ile İsmail ÇALIŞKAN yer alıyor.Yazar Salih Güngör'ün kitap fuarı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : "Ankara Pursaklar Kitap Fuarı'nda devre arkadaşım TEMÜD-DER Genel Başkanı ve emekli Emniyet Müdürü İsmail ÇALIŞKAN'a kitaplarımı imzaladım."
Ankara Pursaklar'da 9-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenen yoğun ilgi gören 2. Kitap Günleri'nde birbirinden değerli yazarlar ağırlandı, fuar da kitapsever okurları ile söyleşi yaptılar ve kitaplarını imzaladılar.
**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65d72800aea67.jpg)
Foto'da (Soldan sağa) Salih GÜNGÖR ile İsmail ÇALIŞKAN yer alıyor.Yazar Salih Güngör'ün kitap fuarı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : "Ankara Pursaklar Kitap Fuarı'nda devre arkadaşım TEMÜD-DER Genel Başkanı ve emekli Emniyet Müdürü İsmail ÇALIŞKAN'a kitaplarımı imzaladım."
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65d7214e072cf.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65d72c99b21ea.jpg)