|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Emniyet Müdürü : " Pencereden el salla dönemi başladı...
  • Reklam

Emniyet Müdürü : " Pencereden el salla dönemi başladı "

Emekli Emniyet Müdürü Süleyman Deveci, Corana virüse yakalandığını ve 14 gün süre ile evde karantinaya alındığını kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dostlarına ve meslektaşlarına duyurdu..

16 Eylül 2020 - 16:42 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 17:19

Emekli Emniyet Müdürü Süleyman Deveci, Corana virüse yakalandığını ve 14 gün süre ile evde karantinaya alındığını kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dostlarına ve meslektaşlarına duyurdu.
 
 
Antalya'da yaşayan emekli 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Süleyman Deveci'nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 
.
"PENCEREDEN EL SALLA, DÖNEMİ BAŞLADI..!
 
15 Eylül'de Corana virüse yakalandıktan sonra, “grip tedavisinde kullanan” Faviccovir ilacının da yazılı olduğu reçete verildi. Diğer ilaçlar hariç ilk gün sabah ve akşam 8’er tane ve diğer dört gün sabah akşam 3'er tane Faviccovir ilacından içmem gerekiyor. İlk gün, Ya Allah, Bismillah deyip sabah ve akşam 8’er tane Faviccovir hapını birden yuttuktan sonra gardı düşen boksör döndüm.!
 
İlk gün beni telefonla aradıktan sonra evimin önüne gelen 2 ayrı Filyasyon ekibi Tv’de gösterildiği şekilde evime gelmek yerine korkudan sadece pencereden birbirimize el sallayarak telefonla görüştük.
 
Korku dağları bekler, Atasözü en çok sağlıkçılarımızı etkiliyor. Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde “Pandemi Hasta Kabul Bölümü” normal poliklinikler gibi sabaha kadar doluydu.
 
14 Eylül günü, saat 20.45 sularında 331.sıradaki bekleyen hasta idim. Salgına yakalanmamanız ve dualarınızın kabulü dileğiyle Allaha emanet olun..

#Eşim ve # benim #CORANA #testi #POZİTİF #ÇIKTI. 14 gün evde karantinaya alındık."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müzik-Sen'den Müzisyenlere Çağrı!
Müzik-Sen'den Müzisyenlere Çağrı!
Dijital Ebeveynler Yetiştiriliyor
Dijital Ebeveynler Yetiştiriliyor