|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emniyetten bir Twitter paylaşıma ilişkin AÇIKLAMA
  • Reklam

Emniyetten bir Twitter paylaşıma ilişkin AÇIKLAMA

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi internet sitesinden Emniyet ile ilişkisi olmayan bir Twitter hesabından yapılan paylaşıma ilişkin yazılı bir basın açıklaması yayımladı..

22 Şubat 2020 - 20:02

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi internet sitesinden  Emniyet ile ilişkisi olmayan bir Twitter hesabından yapılan paylaşıma ilişkin yazılı bir basın açıklaması yayımladı..

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün konuyla ilgili basın açıklmasında şu ifadeler yer aldı :

" 21.02.2020 tarihinde “Polis Özel Harekat @polisozeltr” kullanıcı adı ile Twitter hesabından yapılan paylaşıma ilişkin aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur;

Emniyet Genel Müdürlüğü ile hiçbir ilişkisi bulunmayan “Polis Özel Harekat @polisozeltr” kullanıcı adlı Twitter hesabından 21.02.2020 tarihinde tekrar gündeme getirilerek yayınlanmış olan video paylaşımında tokat atan E.D. isimli şahıs, organize suç örgütü üyesi olmaktan cezaevinde tutuklu bulunmaktadır.

“Polis Özel Harekat @polisozeltr” kullanıcı adlı Twitter hesabının yöneticisi M.Y. isimli şahsın yapmış olduğu paylaşımlar sebebiyle de hakkında gerekli soruşturma başlatılmıştır. Ayrıca paylaşımı gerçekleştiren M.Y. ve videoda yer alan E.D. isimli şahısların Emniyet Teşkilatımız ile hiç bir ilişiği bulunmamaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü olarak vatandaşla daha etkili iletişim kurabilmek adına kullandığımız mevcut resmi sosyal medya hesaplarımız;

  • Facebook kullanıcı adımız “Emniyet Genel Müdürlüğü”,
  • Twitter kullanıcı adımız “Türk Polis Teşkilatı @EmniyetGM”,
  • Instagram kullanıcı adımız “emniyetgm”
  • YouTube kullanıcı adımız “Emniyet Genel Müdürlüğü”dür.

Bu hesaplar dışında Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sevk ve idaresinde herhangi bir hesap bulunmamaktadır. “Polis Özel Harekat @polisozeltr”  kullanıcı adlı hesabın da Emniyet Teşkilatı ile herhangi bir ilişiği bulunmamakta olup Resmi sosyal medya hesaplarımız dışındaki hesapların, vatandaşlarımız tarafından itibar edilmemesi gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

 

ÖZEL HABER-** Halis KAHRAMAN ** (Türkiye Haber Ajansı) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derbide zafer VakıfBank'ın
Derbide zafer VakıfBank'ın
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif...