|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Erdoğan : " Biz kuru kuruya 3600 sözü vermeyiz, biz...
  • Reklam

Erdoğan : " Biz kuru kuruya 3600 sözü vermeyiz, biz yaparız..!"

" Biz kuru kuruya 3600 sözü vermeyiz, biz yaparız..!"

11 Ekim 2021 - 17:10 - Güncelleme: 11 Ekim 2021 - 18:32

Memur ve emeklilerine yıllardır iktidar tarafından her seçim öncesi vaat edilen 3600 ek gösterge konusu siyasetin en sıcak başlıklarından.. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1000 Okul Projesi ve 50 Ar-Ge Merkezi'nin bu gün Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, " Biz kuru kuruya 3600 sözü vermeyiz, biz yaparız..!" mesajı verdi.

Açılış Töreni'nde konuşan Erdoğan, "3600 ek gösterge konusunu ilk ben dillendirdim.." diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da tepki gösterdi.

3600 EK GÖSTERGE MESELESİNİ 2022 YLI SONUNA KADAR ÇÖZÜME KAVUŞTURMAYI  PLANLIYORUZ..

Erdoğan, bugün  gerçekleştirilen açılış töreninde kamu çalışanlarının yıllardır beklediği 3600 ek gösterge meselesi hakkında  şunları söyledi : 

"Öğretmenlerimizi de kapsayan 3600 ek gösterge meselesini önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüme kavuşturmayı planlıyoruz. Ana muhalefet partisi lideri  " Bu sözü biz verdik falan.." Biz kuru kuruya söz vermeyiz, biz yaparız. Bizim için aslolan öğretmenlerimizin huzuru, refahı ve motivasyonudur."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı