|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Erdoğan ’Rezillik’ Dedi, İmamoğlu’ndan Cevap Geldi
  • Reklam

Erdoğan 'Rezillik' Dedi, İmamoğlu'ndan Cevap Geldi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Seçim döneminde atıp tutanların düne kadar yunusların gezdiği Haliç'i bugün ne hale getirdiğini sizler de görüyorsunuz değil mi?" sözlerine sosyal medya hesabından bir video paylaşarak yanıt verdi.

20 Ağustos 2020 - 16:46 - Güncelleme: 21 Ağustos 2020 - 00:23

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alarak sarf ettiği "Seçim döneminde atıp tutanların düne kadar yunusların gezdiği Haliç'i bugün ne hale getirdiğini sizler de görüyorsunuz değil mi? Onu o hale getiren elhamdülillah bizdik ama şimdi bakın ne hale geldi. Çöp dağlarıyla İstanbul'u teslim aldık, evet şimdi tekrar İstanbul, çöp dağlarıyla adeta bir rezillik" sözlerine sözlerine sosyal medya hesabından bir video paylaşarak yanıt verdi. 

İmamoğlu mesajında "Haliç’te yunuslar yüzüyor, çocuklar ücretsiz süt içip kreşe başlıyor. Öğrenciler burs alıyor, durmuş metrolar harekete geçiyor. İstihdam ofisleri iş buluyor, yeşil alanlar halka açılıyor. Ama bu hayat pahalılığında milletin parası nedense Kanal İstanbul’a harcanmak isteniyor." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
16 yaşındaki sürücüye 5 bin 334 lira CEZA kesildi
16 yaşındaki sürücüye 5 bin 334 lira CEZA kesildi
Ceza yememek için motosikletini yakarak kaçtı
Ceza yememek için motosikletini yakarak kaçtı