|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Fahri Trafik Müfettişi kimlikleri yenileniyor..!
  • Reklam

Fahri Trafik Müfettişi kimlikleri yenileniyor..!

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av.Sami Güleçyüz, İstanbul'da görev üstlenen müfettişlerin yeni kimliklerinin dağıtımı için hazırlık yapıldığını belirterek, müfettişlere sicil numarasına göre gruplar halinde kimliklerin teslim edileceğini duyurdu.

03 Haziran 2021 - 16:30 - Güncelleme: 03 Haziran 2021 - 18:17

Merkezi İstanbul'da bulunan ve 1998 yılından beri faaliyetini kesintisiz yürütmekte olan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Av.Sami Güleçyüz, İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince yeni FTM  kimliklerin dağıtılmak üzere hazırlık yapıldığını belirterek, kimliklerin hazır olduğunda cep telefonlarına SMS mesajıyla bildirileceğini ve müfettişlere sicil numarasına göre gruplar halinde kimliklerin teslim edileceğini duyurdu.

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği'nin Basın Sözcüsü Halis Kahraman da, "Trafiğin gizli gözleri" olarak tanınan Türkiye genelinde 34 bini aşkın, İstanbul'da ise yaklaşık 4 bin 500 civarında  Fahri Trafik Müfettişinin görev yaptığını belirterek " Türkiye genelinde bir çok ilde yeni FTM  kimliklerin müfettişlere dağıtılmasına başlandı. Müfetiş sayısının fazla olduğu illerde de en kısa sürede kimlikler hazırlanacak  ve gruplar halinde müfettişlere dağtılacak.." ifadelerini kullandı.

Başkan Güleçyüz'ün müfettişlerin üye olduğu whatsApp grubundan yeni kimlikler hakkında yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

"Beni İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlileri telefonla aradılar. Yeni müfettiş kimliklerin dağıtılmak üzere hazırlık yapıldığını söylediler. Ancak İstanbul’da müfettiş sayısı çok olduğundan önce kişilere SMS mesajı atılıp ardından sicil numarasına göre gruplar halinde kimliklerin teslim edileceği bilgisi verildi. Ayrıca fahri trafik bürosunda mevcut olan müfettişlerle ilgili özel bilgilerin de yeniden güncelleneciği iletilmiştir. Sayın müfettişlerimize saygı ile duyururuz."


Ankara İl Emniyet Müdürlüğü'nce yeni kimliklerin değişimi hakkında  fahri trafik müfettişlerinin cep telefonlarına iletilen SMS mesajında şu ifadeler yer aldı : 

"Sn. Mufettisimiz ; Fahri Trafik Mufettisi kimliginiz yenilenmiştir. Teslim almak uzere 1 Temmuz 2021 tarihine kadar mesai saatleri (08.00/17:00) icerisinde eski kimliğinizle birlikte Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne teşriflerinizi bekliyoruz." 

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** AHMET KAPLAN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ersen Gürpınar
    3 ay önce
    Bu kadar basit bir kimlik olurmu en azından onurevetmek adıma trafikle ilgili bir sembol kimlikte yer almalıydı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Oğlunu Kurtarmak İsterken Canından Oldu
Oğlunu Kurtarmak İsterken Canından Oldu
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti