|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Futbol Sadece Erkek Oyunu Değildir!’
  • Reklam

‘Futbol Sadece Erkek Oyunu Değildir!’

Avon’un ana sponsor olduğu Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, ünlü erkeklere karşı sahada mücadele etti. Bu sürpriz karşılaşma öncesinde Futbol Sadece Erkek Oyunu Değildir pankartıyla sahaya çıkan Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, erkek ünlülere karşı sahadan 5-1 galibiyetle ayrıldı.

02 Aralık 2019 - 15:21

Avon’un ana sponsor olduğu Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, ünlü erkeklere karşı sahada mücadele etti.

Bu sürpriz karşılaşma öncesinde Futbol Sadece Erkek Oyunu Değildir  pankartıyla sahaya çıkan Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, erkek ünlülere karşı sahadan 5-1 galibiyetle ayrıldı.

Anıl İlter, Tuan Tunalı, Atakan Işıktutan, Mert Altınışık, Yunus Günce, Tolga Güleç, Ruhi Sarı, Ümit Kantarcılar, Murat Tavlı ve Abdullah Bulut gibi ünlü isimlerden oluşan erkek takımı; Beşiktaş JK Kadın Futbol takımına olan desteklerini bu özel maçla gösterdiler.

Avon, Beşiktaş JK Kadın Futbol takımının ana sponsoru olarak bu yıl da desteğini sürdürüyor. Kadın futboluna gösterilen ilgiyi artırmak ve kadın futbolcuların yeteneklerini tüm dünyaya göstermek için sürpriz bir maç organize eden Avon, Türkiye’de kadın futboluna verdiği desteği pekiştirmek üzere kadınlara ne yaparlarsa yakışacağından yola çıkarak bir kez daha “YAKIŞIR SANA” dedi…

Geçtiğimiz yıl kadınlar futbol liginde şampiyon olan ve ardından da Hollanda’da düzenlenen UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi eleme grubundaki üçüncü ve son maçından galibiyetle dönen Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, bu özel maç ile moral depoladı.

Anıl İlter, Tuan Tunalı, Atakan Işıktutan, Mert Altınışık, Yunus Günce, Tolga Güleç, Ruhi Sarı, Ümit Kantarcılar, Murat Tavlı ve Abdullah Bulut gibi isimlerden oluşan takımla düzenlenen sürpriz karşılaşmada eğlenceli dakikalar yaşandı.

Karşılaşmanın kimlerle olacağının belirtilmediği ünlüler, Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı sahaya çıktığında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Beşiktaş Fulya Hakkı Yeten Tesisleri’nde erkeklere karşı mücadele veren Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı, karşılaşmayı 5-1 galibiyetle tamamlayarak kadınların her spor dalında başarılı olabileceğini bir kez daha kanıtladılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İçişleri Bakanlığı'ndan Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi
İçişleri Bakanlığı'ndan Sokağa Çıkma Kısıtlaması...
Av Levent Temiz IOIS Genel Koordinatörü Oldu
Av Levent Temiz IOIS Genel Koordinatörü Oldu