|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Geleceğin Saç Boyası Türkiye’de

Geleceğin Saç Boyası Türkiye’de

Ünlü stil danışmanı Deniz Marşan’ın tercihi olan Henkel’in güzellik ve bakım kategorisindeki önde gelen markası Schwarzkopf’tan geleceğin saç boyası Colour Specialist Türkiye’de…

22 Mayıs 2017 - 23:43 - Güncelleme: 23 Mayıs 2017 - 17:16

Henkel’in Güzellik ve Bakım kategorisindeki önde gelen markası Schwarzkopf, 6 yıllık araştırmaların sonucunda saç boyasında devrim yaratan yeni Colour Specialist’i tüketicileri ile buluşturdu.

 

Schwarzkopf, kadınların saçlarını boyarken en büyük endişesi olan yıpranma etkisine profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi içeren, üstün bakım özellikli Colour Specialist ile son veriyor.

Colour Specialist markasının tanıtımı ise “Saçlarınızın Geleceği İçin Geleceğin Saç Boyası” sloganı ile Ünlü Stil Danışmanı Deniz Marşan ile Room + Rumours’ta verilen bir davetle gerçekleştirildi.   

 “Saç Boyasında Kırılma Karşıtı Devrim”    

Göz kamaştıran renkleri sağlıklı saçlarla buluşturan yeni Colour Specialist’in basın daveti, Henkel Türkiye Beauty&Care Pazarlama Direktörü Pınar Akıskalıoğlu’nun konuşması ile başladı.

Ardından söz alan Türk Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alemdar ise konuşmasında Henkel’in Güzellik ve Bakım kategorisindeki inovatif yönüne, hedeflerine ve gerçekleştirdiği atılımlara değindi.

Ürün sunumunu gerçekleştiren Marka Müdürü Ekin Veral “Colour Specialist, evde saçlarınızı boyarken kırılmaya karşı koruyan Omegaplex içerikli ilk saç boyası… Profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi, boyama sırasında saçlardaki mikro bağları koruyor. Muhteşem renk sonuçları ve saçlarda %80’e kadar* daha az kırılma ile fark yaratıyor. Artık kadınlar, göz alıcı yoğun renklere ve gözle görülür saç kalitesine evde saçlarını kendileri boyayarak ulaşabiliyor.” sözleriyle ürünün devrim niteliğindeki teknolojisine dikkat çekti.  

*İşlem görmemiş saça göre

Deniz Marşan Yeni Saç Rengiyle Sürpriz Yaptı…

Organizasyonda tanınan Stil Danışmanı Deniz Marşan da davetlilere yeni saç rengiyle sürpriz yaptı. Marşan Colour Specialist üstün bakım özellikli bir saç boyası olarak devrim yaratıyor ve bir ilki gerçekleştiriyor. Artık saçlarınızı boyarken yıpranmasından endişelenmenize gerek yok. Colour Specialist benim de saç boyalarına bakışımı değiştirdi ve şimdi yeni saç rengimle karşınızdayım.” dedi.

Yeni Colour Specialist’in geniş renk paletinin mankenler eşliğinde sunulduğu davette Saç Stilisti Nuri Şekerci de 2017 saç rengi trendleri hakkında davetlileri bilgilendirdi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanlığına Alper Gülebaş Atandı
Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanlığına Alper Gülebaş...
UNDP Türkiye Herkesi Evde Aktif Olmaya Çağırdı
UNDP Türkiye Herkesi Evde Aktif Olmaya Çağırdı