|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Genel Müdür, polislere teşekkür etti
  • Reklam

Genel Müdür, polislere teşekkür etti

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, bugün gerçekleştirilen Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada," Pandemi süresince örnek gösterilecek bir çalışma sergiledik..Tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum." dedi 

28 Mayıs 2020 - 14:32 - Güncelleme: 28 Mayıs 2020 - 14:56

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, bugün gerçekleştirilen  Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada," Pandemi süresince örnek gösterilecek bir çalışma sergiledik.Defaten bu konuda bu vazife de üstün gayret gösteren tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum." dedi 

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları katılımıyla Başkan, Daire Başkanları, İl Emniyet Müdürleri ve Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlerinin ise video konferans yöntemiyle dâhil olması ile bugün  gerçekleştirildi.

Mehmet Aktaş “Değerli mesai arkadaşlarım salonda bulunan çok değerli arkadaşlarım, Genel Müdür Yardımcılarım, Daire Başkanlarım, İllerimizde bulunan İl Emniyet Müdürlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Toplantıyı başlatırken  Aktaş, “Ülke olarak önemli bir pandemi sürecinden geçiyoruz. Hem ülke olarak hem alınan önlemler olarak ve teşkilat olarak dünyaya örnek olacak bir duruş sergiliyoruz. Bu süreçte yükün çok büyük bir kısmı bizim omuzlarımızda, sürdürdüğümüz çalışmalarla büyük ve çok önemli görevleri yerine getirdik. Alınan tedbirlerin şehir giriş-çıkışı, pazar yeri, cadde ve sokaklara giriş çıkışlarında tüm tedbirlerin hayata geçirilmesinde hassasiyet göstermeye devam edelim.” dedi.

PANDEMİ SÜRESİNCE ÖRNEK GÖSTERİLECEK BİR ÇALIŞMA SERGİLEDİK.. 

 Aktaş, “Sokağa çıkma kısıtlaması olan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlarımızı ihtiyaçlarının karşılanmasında çok aktif görev aldık. Büyük bir örnek uygulamayı hayata geçirdik. Dört gün gibi bir süre içerisinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması yapıldı ki bu çok önemliydi. Çok rahat bir ortamda bu pratiği hayata geçirmiş olduk. Teşkilat olarak ileride örnek gösterilecek bir çalışma sergiledik. Defaten bu konuda bu vazife de üstün gayret gösteren tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

TERÖRLE MÜCADELEDE ÇOK GÜZEL NETİCELER ALIYORUZ

Ayrıca Emniyet Genel Müdürü Aktaş,  “ Terörle mücadelede bu yıl en iyi noktada olduğumuz bir yıl..Devletimiz ve milletimiz olarak arzu edilen neticeyi inşallah alacağız. Çok güzel neticeler alıyoruz. Terörle ile mücadelede, kırsalda ve kentte yürütülen ortak çalışmalarımız en üst düzeyde devam edecek. Gerek şehir giriş-çıkış gerekse ilgili diğer uygulamalarımız devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

Konuşmasının devamında Aktaş “İkna çalışmaları ve teslim konularıyla alakalı çalışmalarımız artarak devam edecek.Daha güzel neticeler alacağımıza inanıyorum. Çalışmalarımızı devam ettirelim. Uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı konularında da yine kararlılıkla mücadelemizi sürdürmeye devam ettireceğiz.” dedi.

TRAFİK İLE İLGİLİ ÇOK İYİ BİR NOKTADAYIZ..

 Aktaş “Trafik ile ilgili çok iyi bir noktadayız. Seyahat kısıtlamasının azalmasıyla trafik yoğunluğu artıyor. Tedbir ve çalışmalarımızı sürdürmeye devam edelim.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Genel Müdür Aktaş, toplantının sonunda ülkenin  her alanında özveriyle görev yapan personele İl Emniyet Müdürleri şahsında teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

ÖZEL HABER- **Halis KAHRAMAN ** TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ben, Benimle Küsmüşken' CEVAP, Sizlerle...
'Ben, Benimle Küsmüşken' CEVAP, Sizlerle...
Her 3 Emekliden Biri Geçinemiyor, İş Arıyor..!
Her 3 Emekliden Biri Geçinemiyor, İş Arıyor..!